Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nyavajog ennyit egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyavajog ennyit egy férfi?

Figyelt kérdés
Kezdem unni,valahol szánalmas is.Dolgozik,utána otthon van,nem csinál semmit,ráér gondolkozni.Nekem munka után vannak dolgaim,háztartás,minden egyéb,sokszor nem érek rá.Egy ideje nyaggat folyamatosan,mikor találkozunk.minél inkább nyaggat,annál inkább nincs kedvem hozzá.Miattam nem alszik,meg állandóan nyöszörög,meg rossz kedve van,mintha teljesen tőlem függene,kezdem ezt betegesnek érezni,olyan mint egy energiavámpír.Felesleges ilyen emberrel kapcsolatban maradni,jól érzem ?
2018. nov. 8. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Ez elkenyeztetett unalmas amber aki azt akarja hogy vele legyen foglalkozva allandoan ! Mama kedvence volt
2018. nov. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Kifogtál egy pojácát mit kell még erre mondani

22f

2018. nov. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Rajtad áll.Az ìrásodból úgy tűnik,hogy nem igazán szereted.Akkor tényleg az.Vagy kirángatod az állapotból.
2018. nov. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, nehogy komolyan vedd! Tetszel neki, azert akar talalkozni veled. Semmi baja sincs, csak megcsapta a szerelem "rozsaszin kalapacsa" es Amor utogeti a fejet vele. Valoszinu, hogy dugna is egy jot.

Talakozzatok, es majd latod. Vond be ot is a te dolgaidba. Adj neki munkat (kerd meg szepen...), hogy intezzen el neked valamit. Cipeltesd vele a bevasarolt holmikat a hazadig.. stb. O neki ez vagy tetszeni fog, vagy megijed es lelep. Egy probat meger.


En annak idejen 8 pasit foglalkoztattam ugyanigy. Az egyik mar kora reggel kavet keszitett nekem, a masik mosta a ruhaimat a harmadik bevasarolt a negyedik fozott a otodik sutott ... stb. Csodalkoztam, de nem utasitottam vissza. Asszem az egeszbe kozbejatszottak az orbitalisan nagy melleim is...

2018. nov. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Semmi fantázia ebben az emberben. Unalmas, tömeghez tartozó, gyerekes és férfiatlan. Szerintem találsz jobbat is.
2018. nov. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Jól érzed...
2018. nov. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Jól! Foglalja le magát, nem bírom az ilyen nyavajgó embereket akiknek túl sok szabadidejük van siránkozni, de tenni nem képesek. Mindegy hogy féri vagy nő...
2018. nov. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a helyesírásod akasztotta ki?("nyavaJog") :D
2018. nov. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyen, lehúzós a személyisége.

Igen jól érzed, hogy ne pazarold ilyenre az idődet.

2018. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!