Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha így bízni meg a párunkban? Ti mennyire bíztok meg benne?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy nagyon jó embernek tekintjük. 99%-ban megbízni benne.

De mégis van olyan eset amikor megfordul a fejetekben, hogy mi van ha becsap és az ellentéte igaz annak amit mond.


2018. nov. 8. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Mi ez a magyartalanság? Külföldi vagy?
2018. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak olyan emberrel kötöttem volna össze az életem, akit ismerek annyira és bízok benne annyira, mint önmagam-ban.

Szóval 100%-ig megbízom a férjemben.

2018. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egészséges gyanú mindenkép jó

100%-ban senkiben nem bìzhatsz.Tekintve hogy te magad is tévedhetsz,hibázhatsz akár véletlenül is mástól sem várhatod hogy ő ne.

Plussz a bizalom sokrétegű,nem csak egy tényező határolja meg.

Ha muszáj %-al kifejezni akkor én olyan 75%-ra tippelném ami még belefér.

2018. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én szememben kevés olyan dolog van, ami teljesen fekete-fehér, de a bizalom pont ilyen. Vagy bízom, de akkor teljesen, vagy nem, viszont nincs olyan, hogy 99%. A bizalmatlanság, féltékenység összes formáját elítélem, nálam nem fér bele az emberi kapcsolatokba - ahol pedig okom van bizalmatlannak lenni, annak a kapcsolatnak azon a ponton vége.
2018. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!