Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lép felém? Nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép felém? Nem is akar igazán?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy férfi és úgy vettem észre,hogy én is neki. Sokszor néz, találkozik a tekintetünk,mégsem lép semmit.

Mindketten párkapcsolatban vagyunk,de ismerősöm szerint nem túl jó a kapcsolatuk,ahogy az enyém sem. Én nem merek lépni. Hogyan érhetném el,hogy lépjen?


2018. nov. 8. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Előbb lépj ki a sajátodból....miért félnek az emberek a szingliségtől? Inkább egy szar kapcsolatban sodródni...sose értettem. Talán utána lépne.
2018. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán mert korrekt ember és nem csapong ki a kapcsolatából akkor sem ha nem a legjobb?És ha külsőstől van az infó lehet nem is igaz.
2018. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ismerősöm a legjobb haverja szóval biztos forrásból tudja
2018. nov. 8. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Szeretem ezeket a "biztos forrásokat"😀
2018. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tanácsot szeretnék légyszi olyan irjon aki tud nekem tanácsot adni
2018. nov. 8. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:

A tanacs az, hogyha nem jo a kapcsolatod akkor vagy oldd meg, vagy lepj ki belole! Pont!


Es utana, amikor mar szabad vagy, akkor kezdj el gondolkodni azon, hogy mi van a masik ferfival, mert elotte gerinctelen gyavasag.


Az a ferfi meg nem lehet, hogy azert nem lep, mert parkapcsolata van, akarmilyen rossz is a pletykak szerint.


Es meg valami megfontolando dolog. Azert mert tetszel egy ferfinak, az tavolrol se jelenti azt, hogy meg is akar kapni. Tudod "huseget fogadunk, nem vaksagot"


De ha mindenaron azt akarod, hogy meglegyen a kovetkezo jelolt, mielott szakitasz, akkor lepj te! De persze egyszerubb a pasitol varni, hogy rugjon fel mindent, es te talan dontesz.


Talan a legjobb tanacs az lenne, hogy nojj fel!

2018. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Én nem merek lépni." Ö sem. Patt!
2018. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!