Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Csendes visszahúzódó személyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Csendes visszahúzódó személyiségem van. " Ez pontosan mit takar?

Figyelt kérdés

Azt, hogy nem vagy őszinte, és inkább nem mondod ki, amivel rossz benyomást kelthetnél másokban, vagy azt, hogy minimális / nulla olvasottság (szókincs hiánya) és önismerethiány miatt semennyire sem tudod kifejezni szavakban az érzelmeidet és a szükségleteidet?


Egy biztos: én, mint nő, egy percig sem tudnék megbízni olyasvalakiben, aki a fentieket az egyik fő tulajdonságaként mutatja be.



#személyiség #önismeret #társas interakciók
2018. nov. 8. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Melyik szót nem érted cicavirág?


Egy ilyen egyszerű mondatot csak nem lehet túl nehéz értelmezni nem?

2018. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Én mint nő pedig egy olyan férfiben nem tudnék megbízni, aki ilyen téves következtetéseket gyárt mint a kérdező. :)
2018. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem szeret beszélni túl sokat, és inkább a benső meghitt beszélgetéseket kedveli, mintsm a csevejt idegenekkel, meg nagy bulikat.
2018. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
39%

Mivel nem vagyok egy szószátyár pletykafészek, s szeretek megtartani magamban minden titkot pont azon okból, hogy később ne legyek szarkavarás elkövetője, mégis gyakran ér vád például munkahelyen, hogy mekkora szar sunyi alak vagyok, aki naponta jelentget a cégvezetőknek a melósokról, miközben a kikúrt, javított, korrigált műszaki rajzokat, a mérési jegyzőkönyveket, a gyártásközi jelentéseket viszem át a projektvezetők irodájába. :D Hallok ezt-azt, pontosan tudom, hogy a kis primitív agyával ki mit gondol rólam, de nem érdekel.

Szerinted egy primitív agyú nő gyanakvása, aki alig fél napja sem ismer, pont érdekelne? :D

2018. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
4%
Egyébként a csendes, tartózkodó férfitulajdonság hatványozottan hátránynak számít a nőknél egy harsány, extrovertált férfitulajdonsághoz képest.
2018. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát persze, #5-ös. A kettő között meg nincsen semmi átmenet, ugye?
2018. nov. 8. 18:20
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Csendes visszahúzodó ember vagyok. Hobbim az olvasás. Egyetlen dolog amire nem sajnáltam soha a pénzt azok a könyvek.

Nem azért vagyok csendes, mert nem vagyok olvasott vagy nem mondom ki amit gondolok. Egyszerűen a semmiről nem szeretek beszélgetni. Az emberek többsége meg csak olyan dumál ami engem nem érdekel.

Faggatózni sem szeretek. Mindenkinek meghagyom, hogy annyit mondjon el magáról amennyit meg akar osztani.

Nem szeretem sem a sopánkodást (amiben a magyar ember verhetetlen - mindig csak panaszkodunk és túllicitáljuk egymást ebben) vitakultúránk meg nincsen.

Sok opcióm nem maradt.

Van 1-2 ember akit a bizalmamba fogadtam velük jól elbeszélgetek. De az emberek többségét kizárom.

2018. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
#6: Óóó, dehogynem van. Csak az "arany középutat" követő férfit az egyik nő nyálas kis behódoló csoffadéknak gondolja, a másik nő meg bunkó, nagyképű, törtető szarzsáknak. Miközben ugyanarról a személyről beszélünk. Beszélünk, de miről? Miről beszélünk?
2018. nov. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez egyre viccesebb, #8-as. Tehát most meg az a baj, hogy "a nők" mernek különbözőek / sokfélék lenni, egymástól eltérő véleménnyel?
2018. nov. 8. 18:36
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Ez nem feltétlen rossz, kérdező. Lehet, hogy csak nem passzoltok össze, majd összejön egy hozzá hasonló nővel. Különben az is lehet, hogy korábban már megjárta, csalódott amiatt, hogy jobban, korábban kinyitotta a száját. Időt kell adni, hátha feloldódik. Ha nem, akkor ereszd el, ahogy fentebb is írtam.

Nem szabad mindig címkékkel illetni az embereket, szituációkat, dolgokat.

2018. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!