Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján mennyire érezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján mennyire érezhet többet irántam a kollégám?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kerültem új helyre, és az egyik kollégám kicsit megkavarja a gondoltaimat mostanában.

Heti 5-6 órát együtt dolgozunk.

Igazából rendkívül törődőnek tűnik, mindig próbált segíteni az elmúlt egy napban is, hogy felvegyem a fordulatszámot ,és a helyi sajátosságokat, elvárásokat is segít megismerni. Este is bátran fordulhattam hozzá, és ,,lelkiztünk" 20 percet az egyik munkahelyi problémámmal kapcsolatban, és ígérte, hogy mivel így aznap már nem tudjuk megoldani, segít másnap.

Vagy kétszer már biztosan elhangzott a szájából, hogy rá mindig számíthatok, és mindig itt van és lesz is nekem. Na meg, hogy nyugodtan keressem nem munkával kapcsolatban is.

A szemkontaktust nem mindig tartja, vagy nem veszi fel olykor, ha épp beszélgetünk. A hátam párszor megérintette, de az amolyan semleges terület, szóval nem tudom. Viszont el nem tudom mondani mennyire élvezem vele a közös munkát. Nagyon jól tudunk haladni a feladatainkkal, rendkívül eggyütérző, emberséges és nagy tudású, és rendkívül tisztelem is azért, amilyen szeretettel végzi a munkáját (ugyanaz a végezettségünk) és hasonló elveket, értékeket vallok magam is, így óhatatlanul kialakult egyfajta szimpátia, vonzalom az irányába.


Tudom házi nyúlra nem lövünk, csak annyira nem számítottam erre, hogy a munkahelyi életem "nyugalmát" megborítja egy ilyen eset. Hosszabb távon tervezek és ő évekig tervez ezen a helyen dolgozni. Bizonyára minden eshetőségben munkakapcsolatban lennénk. Ezért érzem iszonyat kockázatosnak, így valahogy próbálom eltemetni magamban ezeket az érzéseket. Mi az a határ/ akár időintervallum, ami után érdemes lépni, és közeledni talán a másik felé ,vagy elfogadni- viszonozni a közeledését?

Harminc körül vagyunk mindketten.


2018. nov. 8. 19:38
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*elmúlt egy HÓNAPBAN
2018. nov. 8. 19:40
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Én azt mondom, max. két hónap, és lefekszel vele. Ha esetleg nem, akkor nem érdekled komolyan.
2018. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem fekszem le vele, már csak a munkakapcsolat miatt is megfontoltabb vagyok.


Egy privátra válaszolva: Debrecen

2018. nov. 8. 19:48
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

A szex csodálatos, de miért ebben méretik itt minden emberi kapcsolat beteljesülése?

Túlagyalod. Hívd el valahova munkán kívül. Mit veszíthetsz? Lehet, hogy nem mer kezdeményezni, valamiféle biztos jelet vár.

2018. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
#3 Oké, majd január 8-án írd meg, hogy áll a dolog!
2018. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, és ő elég társasági ember. És ugye közvetlen kolléga, így nem szeretném rávetni magam, csak ha ő már 1000%-ra biztos az érzéseiben.
2018. nov. 8. 19:54
 7/21 A kérdező kommentje:

Egy privátra: Kicsit megállt bennem az ütő, hogy a sors fintoraként, pont belebotlana a kérdésembe.

De nem az a személy vagyok, akire gondolsz, sem a név, sem a kor nem stimmel, se a munkahely.

2018. nov. 8. 20:01
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Bennem csak egy dolog miatt szól a bip-bip: ez a pasi nem elég sebezhető. Olyan intim közelségben vagytok már most is, ami szerintem túl gyors. Én hiszek az első látásra szerelemben, de az épp hogy őrületesen sebezhetővé teszi az embert. Ne legyen igazam, de ez a férfi nem sebezhető, ha vonzódik is hozzád, csak szexre hajt. Ez persze változhat, tehát akár beléd is szerethet, de most még kizárt dolognak tartom.
2018. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszodat! Megtennéd, hogy kifejted, azt hogy miből gondolod, hogy ,,nem sebezhető"? Milyen lenne ha az lenne?

Mert tényleg minden eshetőségre gondolni akarok, és hátha a válaszod segít visszavenni a lelkesedésemből és elterelni a gondolataimat.

2018. nov. 8. 22:48
 10/21 anonim ***** válasza:
74%

Ez a rész nekem sok egy olyan embertől, akit alig 1 hónapja ismersz:

"Vagy kétszer már biztosan elhangzott a szájából, hogy rá mindig számíthatok, és mindig itt van és lesz is nekem. Na meg, hogy nyugodtan keressem nem munkával kapcsolatban is."


De lehet, hogy csak egy rossz asszociáció a részemről. Volt egy férfi, akivel nagyjából 5 perc találkozás elég volt ahhoz, hogy majdnem az ágyban végezzük. Ha más mondja, nem hiszem el. Mint a mágneses tér, ami egymáshoz rántja a két pólust. Ő mondta nekem az első kis nyitásomra. "Rám mindig számíthatsz..."

Mondjuk ez más szövegkörnyezetben volt, kicsit flörtöltünk éppen, de valahogy ő villant be, amikor leírtad a pasi szavait. Szóval képes volt a legelső füstjelemre másnap megjelenni a munkahelyemen és ahogy rám nézett...Az összes kolléga rám kapta a szemét.

Ahogy egyre közelebb kerültünk egymáshoz, én úgy éreztem, hogy ez szerelem. Ott kellett volna észnél lennem, hogy túl gyors volt az iram. Vagy nem tudom. Részemről is túl gyors volt, de mint mondtam, mint a mágnes, odarántott minket egymáshoz. És amikor levett a lábamról teljesen, akkor hirtelen a képembe vágta, hogy csak szexet akar. És nem tudja nekem érzelmileg megadni azt, amit megérdemlek. Ma már okosabb lennék, de ő volt az első ilyen férfi az életemben és nem voltam rá felkészülve, hogy valaki szerelmesen viselkedhet úgy is, hogy nem szerelmes. Pedig semmi másra nem kellett volna figyelnem, csak a sebezhetőségre. Nem is tudom, hogyan írhatnám ezt le konkrétan. Aki sebezhető, az azért próbálja titkolni a saját érzéseit egy ideig. Még ha adsz bátorító jeleket, akkor sem valószínű, hogy berobban ész nélkül az életedbe, mert vívódik, hogy jól érti-e. Ha berobban és gondolkodás nélkül úgy viselkedik, mint aki egész életében rád várt, az valószínű csak szexre hajt. Komoly kapcsolatra az ember azért rákészül egy kicsit. Ha túl sok elköteleződést nem tervez, akkor lehet ész nélkül fejest ugrani a vonzalomba, mert nagy baj nem történhet. Valami ilyesmit érzek.

Először akkor láttam sebezhetőnek, amikor elmondta, hogy csak szexet akart és ahelyett, hogy kihasznált volna, eltűnt az életemből hónapokra. 4 hónap után újra megkeresett és megkérdezte, haragszom-e még? De csak szexet akar. Meg van az oka: családos.


De ne legyen igazam a te esetedben, csak rá asszociáltam, ezért írtam. Szexuális vonzódást biztosan érez. És ebből is lehet bármi. De főleg ha ő ilyen nyitott és barátkozós, egyáltalán nem biztos, hogy te vagy az egyetlen, akivel ilyen stílusban társalog.


És mint mondtam, azért láttam már néhány szerelmes embert életem során, közös jellemzője volt mindegyiknek az elején, temperamentumtól függetlenül, hogy szinte rettegtek attól, akibe beleszerettek. Én konkrétan nem mertem az illetőre ránézni, de akkor még túl fiatal voltam. Csak bámultam a cipőjét. A kitartó szemezés pl. az elején semmiképp nem szerelmes emberekre jellemző. Az mer így szemezni, aki nem sebezhető. Aki az, az még rádnézni sem mer. Hangsúlyozom, ez az elején van így, a bizonytalan időszakban. Később nyilván le se tudják venni egymásról a szemüket. De 1 hónap után, ha ez részéről szerelem lenne, sokkal sebezhetőbbnek kéne lennie. Az biztos, hogy vonzódik hozzád. Meg lehet, hogy még öt másik nőhöz. De nem akarlak lelombozni, életemben csak egy férfi hajtott rám csak a szex miatt és nincs túl sok tapasztalatom, nem biztos hogy rá kell erre görcsölni. Lehet, hogy ha 20 évvel ezelőtt találkozunk, mindez úgy alakul, hogy meg van köztünk az 5 perc alatt felébredő ősrobbanás után az őrületes szexuális vonzalom és ennek engedünk, mert nincs akadály és megengedheti magának azt is, hogy szerelmes legyen és mi lettünk volna a világ legboldogabb szerelmes párja. Szóval úgyis kiderül majd előbb-utóbb. Adj időt a dolognak.

2018. nov. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!