Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok. Barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Barátság vagy egy fiú?

Figyelt kérdés

Szóval új iskolába váltottam fél éve és itt szereztem egy legjobb barátnőt. (eléggé fiús lány, szóval inkább fiú barátai vannak, én pedig az ellentéte eléggé lányos inkább) Az ő legjobb barátja egy srác (gyerekkori barátok már), akivel mióta találkoztam nagyon jól megértjük egymást. Nagyon helyes és mindig kedves velem. :) És az utóbbi időben eléggé úgy nézett ki, hogy összejövünk (pl már az ölében aludtam és mindig együtt voltunk) Eddig nem is volt probléma, de megtudtam, hogy a barátnőmnek ő nem barát, hanem többet szeretne tőle. (viszont az 200 %, hogy a srácnak ő egy haver és nem több, ez telejesen biztos) Szóval mikor beszélgettem erről barátnőmmel azt hazudtam neki, hogy nekem már nem is jön be a fiú és ne aggódjon emiatt, a fiút pedig nagyon messziről próbáltam kerülni, és mikor már nagyon kérdezgette mi a baj, csak annyit mondtam, hogy nekem ő soha nem lesz több egyszerű barátnál... :(

Nemtudom mit csináljak, mert nagyon beleszerettem a fiúba, de ez a lány elképesztően rendes volt velem mindig és ezzel nagyon megbántanám, amit nem tudnék elviselni.

Mit csináljak???


2010. jún. 25. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, de a barátság örök aztmondják az okosak!
2010. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valahogy úgy kellene intézned, hogy a legjobb barátnőd megtudja milyen áldozatot hoztál érte... Valami közös ismerőstől talán megtudhatná. Gondolom fel fog tűnni neki hogy mostanában rossz kedvű vagy, ha majd a közös ismerőssel beszélnek rólad, elmondja neki és talán magától azt fogja mondani hogy nagyon kedves vagy, de én sem szeretnék kettőtök közé állni...

Esetleg ha tényleg folyamatosan látja rajtad hogy rossz kedved van és rákérdez hogy mi a baj, mondd el ezt neki őszintén amit most ide leírtál. Ha tényleg a legjobb barátod, meg kell értenie szerintem.


25F

2010. jún. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább barátság.
2010. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre is, mert van közös barát (aki egyébként tudja ezt, mert mindent elmondtam neki), de akkor megint ott leszek, hogy ha össze is jövök a fiúval tudni fogom, hogy ez mennyire bántja őt, még ha nem is mutatja akkor is... És tényleg nagyon rendes lány és nem szeretnék szemét barátnő lenni, viszont mióta kerülöm a fiút csak ő jár a fejemben. :(
2010. jún. 25. 17:01
 5/9 A kérdező kommentje:
17/l
2010. jún. 25. 17:02
 6/9 anonim ***** válasza:
beszéld meg a barátnőddel, ha ő is épp anyira barátnak tart téged, mint te őt akkor átengedi, ha nem akkor meg egyértelmű hogy a pasi
2010. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha olyan nagy a barátság, akkor talán nem kellene hazudnod neki?
2010. jún. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad van... már sokszor megbántam, de nem tudtam a szemébe mondani
2010. jún. 25. 17:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Elfogyott a sajt!
2010. jún. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!