Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van arra szüksége a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van arra szüksége a csajnak, hogy engem szól le a pasija előtt?

Figyelt kérdés

Kollégiumban lakom és a szomszéd csajhoz ha átmegy a pasija, akkor engem fikáz neki ("itt mellettünk a xy csaj..."), és ezeket rendszeresen áthallom, mivel nyerít állandóan. Nem képes normál hangerővel dumálni egyszerűen.


Azt kérdezem, miért van arra szüksége, hogy engem leszól màsnak? Ettől érzi jónak magát? Erre mi szükség van?


Amúgy nem vagyunk beszélő viszonyban, csak köszönünk egymásnak a folyosón.

A csaj egyszer meglesett, amikor pisilni mentem a wc-re, de nem foglalkoztam vele.


2018. nov. 9. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy meglesett? Végignézte, ahogy pisilsz? Vagy leszbikus a csaj valójában, csak talán magának sem meri bevallani, vagy irigy rád. Miket szokott mondani rólad?
2018. nov. 10. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A saját gyenge önértékelése miatt.

Azzal, hogy téged leminősít ő okosabb, szebb, jobb lesz.

2018. nov. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!