Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromat a családja ellenem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat a családja ellenem fordította. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom családja utál engem, és meg akarják tartani a gyereküket, emiatt hazugságokta találnak ki rólam. A párom persze nekik hisz, így alig akar velem találkozni. Mit tegyek ilyen esetben?

2018. nov. 18. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Az én anyósom is egy kavarógép, de a férjem pontosan tudja, hogy semmi alapja nincs semmilyen uszításnak, nem is okoz problémát ez sosem. Ha ennyire sem képes, hogy higgyen neked (nem hogy ki is álljon melletted), akkor nincs jövőtök.
2018. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen menjen csak
2018. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
miért kell analfabéta sárga lapos emberekkel össze jönni ?
2018. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Anno amikor összejöttem a férjemmel, akkoe az anyja folyamatosan fúrt. Mindig azt mesélte, hogy milyen férfiakkal látott enyelegni (munkaidőben, 4 kerülettel odébb persze). Még sms-eket is írt ismeretlen számról. :D a férjem (akkor még "csak" barátom) kiállt értem és sosem hitt neki. Odáig fajult a helyzet, hogy több mint 10 éve nem tartjuk velük a kapcsolatot.


Ha úgy viselkedett volna ahogyan a te párod, akkor már rég nem lennénk együtt.


Ha ennyire nem képes kiállni érted és a hinni neked, akkor semmi èrtelme bizonygatni és folytatni a kapcsolatot.

2018. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!