Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vélemémyetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemémyetek erről a szituációról?

Figyelt kérdés

Nekem ez az eset elég konikus volt, kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok.(kicsit hosszú)


Van egy csaj, tőlem 4 évvel fiatalabb,, kedves , aranyos, csinos, nekem mindig bejött, mindig jól eldumálunk, megnevettetem stb, nem nézek ki rosszul se. Nemrég költöztek, felajánlottam neki, hogy segítek bútorokat pakolni (5 éve edzek, nem lenne nekem probléma ez, amúgyis szívesen segítek bárkinek, neki pedig főleg), de elutasította az ajánlatom.


Kb 2 hétig nem találkoztunk, csak tegnap, és már végeztek a költözéssel, plusz találkoztam egy idősebb barátnőjével, akinek a férjét is ismerem. A nekem tetsző csaj mesélte a másiknak, hogy megtetszett neki egy srác, szerelem első látásra, csak annyi a baj, hogy a srác egy suttyó tróger, akinek bírósági tárgyalásai is zajlanak drogkereskedés miatt. Ez a srác segített neki a költözésnél, de a csaj szüleinek beszólogatott a srác, és a szülei utálják a srácot. Erre a másik csaj mondja, hogy az ő párját is utálták a szülei, de nem érdekli, mára már házasok és boldogak együtt.


Na igen, itt jön közbe, hogy ismerem a férjét, aki tudom, hogy legalább havi 1-szer félrelép de inkább többször, velem normális a férje, de amúgy egy ok nélkül köteledős, verekedős idétlen hülyegyerek. A férje már csomószor lebukott, hogy kiszívott nyakkal ment haza, meg hasonlók, de a felesége mindig elhitte neki a fedősztorit.


Szóval a nekem tetsző csaj hasonló srácba szeretett bele, aki hasonló kategória, mint a csaj férje, és az a barátnő még bátorította is.


És közben ott vagyok én, aki jól ismeri, a szüleivel is jóban vagyok, már voltam nála párszor segíteni(pl egyszer vírusos lett a laptopja, és megcsináltam neki...), flörtöltem a csajjal, rendszeresen megnevettetem, kulturált vagyok, van stabil jól kereső állásom stb... és mégis mindkét csaj olyan palikra bukik, akik megcsalják őket, idétlen gyerekesek, agresszívak...


Én inkább nem avatkozok közbe, tudomásul vettem, hogy nem vagyok az esete, keresek mást, de azért nem értem a helyzetet.


Miért ilyen rengeteg nő? :D Miért szeretnek magukkal kicseszni?


Korábban is volt egy csaj, nagyon jól kijöttünk, hozzá is átjártam néha, filmeztünk nála, minden úgy tűnt jól alakul, mindig kedves voltam hozzá, őt is mindig megnevettettem, a csaj anyja bírt nagyon, őt is mindig megnevettettem, a csaj öccsével eljártam edzeni. Csókolóztunk is, de több nem volt....Aztán a semmiből hirtelen összejött egy pancser kocsmatöltelékkel, akinek se jövője, se normális állása, drogos, és minden mi jó :D


Aztán megcsalta őt a srác, összevesztek, és meg is verte őt a csávó, testisértés miatt kapott 1 év felfüggesztettet. A csaj pedig ezután nálam sírta ki magát, vigasztaltam, de itt is tudomásul vettem, hogy csak barát vagyok, jelenleg is így állok vele, pedig mindigis flörtöltem vele, viszonozta, csók is volt köztünk, de ha nem, akkor nem.


Sok hasonló tapasztalatom van. Miért jellemző ez annyi mai nőre? (És mielőtt általánosítással lennék vádolva, nem azt mondom, hogy mindenki, de rengeteg ilyen van)



2018. nov. 23. 02:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%

A lányok/nők, ha tudják is az okát, nem fogják elárulni neked, majd kapsz valami gumicsont szerű választ. Mi fiúk/férfiak meg ugyan azt látjuk maximum mint te, csak a személy és a szer más, de az okát nem tudjuk csak a jelenség ellentmondásosságát látjuk. Nagyon sok minden "alap" mostanság, ami te vagy kérdező, az is alap. Csak azt felejtik el mostanság sokan, hogy az alap az nem van, az alap az nem jár, hanem alapoznak és úgy lesz. Az alap meg nem minimum, az alap nem hitvány, hanem az alap érték és az az, ami megtartja mindazt, amit az élet és te ráépít. Akinek van, annak nem dől össze az élete és nem sír. Azok a lányok meg sírnak. Sírjanak. Lassan sajnos már az is alap.

32/f

2018. nov. 23. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Erre élveznek, nem is érdemes velük foglalkozni. Ez amolyan női ösztön.
2018. nov. 23. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Fish1 ***** válasza:
100%
Valószínűleg lelkileg ők is azon a szinten vannak, mint a pasik, akikkel összejöttek. Ha te más szinten vagy, akkor a túl nagy különbség kiütközne egy idő után és most bármennyire is jónak tűnik, mégse jönnétek ki hosszú távon és komolyabb körülmények között olyan jól, mint gondolod.
2018. nov. 23. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés.

Èn azt nem értem, hogy a kedves, normális srácok miért rendre az olyan lábtörlő rongyok után ácsingóznak, akiket lehet ütni, alázni, és minden sz.art eltűrnek a màsiknak, mert szerelmesek.

És ott egy csomó rendes, normális lány, azokon meg átnéznek, és nekik sírnak, hogy minden nő ku.rva.

Te érted ezt?

2018. nov. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Mert a női lélek nem így működik. Számára te inkább vagy egy barát, de mint férfi nem tud rád tekinteni. Tudja hogy bármikor bólintana akkor megkaphatna téged. Nincs benned semmi kihívás, elérhetetlen, vagy titokzatos, se macsóság. Unalmas vagy neki, a józan eszük szerint azt mondják, hogy egy rendes párt szeretnék, de a belső ösztönük előbb mozdul meg egy "rosszfiú" után. Ez így működik már az iskolás korban is, aki jófej, kedves, normális bekerül a barát zónába, aki pedig mondjuk rávág a seggükre, vagy beszólogat, és azzal tudatja hogy jó csaj, azzal máris érezteti vele a nemek különbségét. Azt hogy te jó nő vagy, én pedig mint férfi kinéztelek magamnak. De a viselkedése során a csaj el kezd vágyakozni, epekedni utána. Azok akik szerelmet vallanak meg ilyenekkel kezdik, azok ott cseszték az egészet.

Most azért ez egy nagyon nagy általánosítás amit itt leírtam, de akiről te írtál azokra ez jellemző. Te pedig úgyse tudsz olyan lenni, és nem hiszem hogy változni akarsz mert ez tartod emberinek és normálisnak amilyen vagy. Vannak csajok akiket jobban vezérelnek a józan eszük, és van olyan is hogy sok rossz kapcsolat után, már tudnak értékelni egy normális fazont.

Szerintem rossz helyen keresgettél a szomszédban csak ennyi a "hibád". A zsák megtalálja a foltját. Sok nő van aki úgy tűnik szereti a szenvedést, megalázzák és mégis kitart a kapcsolatban. De a párválasztásnál se használta az eszét, aztán persze már nem könnyű kilépni a kapcsolatból.


F

2018. nov. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Az is jo kerdes, hogy te meg az ilyen lanyok utan futsz, akik drogosokkal meg bortontoltelekekkel akarnak osszejonni. :D A normalis lanyokat se veszik eszre a fiuk, hanem az ilyen ribizlik utan futnak, lasd teged. Tudod ki jonne ossze egy ilyen lannyal vagy akar a baratnojevel... En is lany vagyok, de ilyenekre ra se neznek ferfikent. Te meg meg probalod meghoditani meg flortolni vele. :D Sosem fognak az ilyen szemelyisegu lanyok normalis sracokkal osszejonni.


Van itt egy hosszu valasz, azzal ertek egyet. Nem a nyugis, kedves srac kell ezeknek a lanyoknak, hanem aki egy kicsit vad es rosszfiu.


Szemely szerint nem tudom, hogy mi a jo az ilyen sracokban. Mindig a kedves, de hatarozott sracok vonzottak, es olyan partnereim voltak, amennyiben nem ilyen mazochista lanyok utan futottak. :D


22/L

2018. nov. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Bennem ilyenkor mindig felmerül, hogy emberek honnan a f...ból ismernek drogosokat meg börtöntöltelékeket. De úgy mégis... Honnan? Az emberek általában maguk köré olyan társaságot válogatnak össze, amiben jól érzik magukat. Ha ők börtöntöltelékek és drogosok mellett tudnak igazán önmaguk lenni, akkor valószínűleg ők maguk sem jobbak. Neked lehet, hogy más arcukat mutatták, de ha melletted nem érzik magukat felszabadultan, akkor ennyi, nincs mese, ők nem olyanok igazán.


Amúgy nem tudom, nő vagyok, válaszolnék és elmondanám, ha tudnám, de fogalmam sincs. Értetlenül állok a jelenség előtt, pedig egyébként én is szembesültem már vele.

2018. nov. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden, amit otthonról hozunk... erről szól a történet. Ezeknek a lányoknak nincs megfelelő mortalitás a családi életükben, ezt látták normálisnak, természetesnek. Úgy értem, hasonló a hasonlóval. Azért választanak ilyen srácokat, mert otthon apuka, nagybácsi, keresztapa, akárki a rokonságban vagy egyszerre többen is szintén piásak, balhésok, kocsma és/vagy börtöntöltelékek, s ehhez társítják a férfi képet. Mondok egy durva példát.


Van egy nő, rendszeresen veri a férje. Magában tévesen azzal azonosítja a szeretetet, hogy dirr-durr, pofonok. Azt hiszi ez a nő, hogy ez a szeretet. Hogy az fájdalommal jár, tehát összekapcsolja, hogy szeretet= fájdalom. Ilyen pasasokat keres tudat alatt mindig, aztán, ha jön egy rendes, normális, őt igazi nőként kezelő férfi, hamar megriad, kihátrál a kapcsolatból, mert ismeretlen lesz számára ez a mintázat. Ragaszkodik a "bevált" rossz mintázathoz, miszerint a szeretet=fájdalom. Ezért lépnek le vagy össze sem jönnek normális férfiakkal az ilyenek. Ne sajnáld!

2018. nov. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*moralitás
2018. nov. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem tapasztaltam, hogy annyira jellemző lenne ez. Rossz helyen keresgélsz?
2018. nov. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!