Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miatt jogosan utálna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miatt jogosan utálna, utálnának, hord el mindenki elött?

Figyelt kérdés

Történetünk kb 3 éve kezdödött.Akkor a volt párommal szétmentünk,mi bent a munkába sokat mosolyogtunk egymásra,aztán bejelölt facen,beszélgettünk,aranyos volt.Mire ő kimondta hogy szeretne tőlem valamit,én addigra visszafogadtam volt párom,ezt el is mondtam neki,meg hogy sajnálom hogy nem szólt hamarabb.Ekkor abba maradt a beszélgetés.Közben sokszor újrakezdtük a chatet,én mondtam neki hogy aranyos,meg hogy a szívem és az eszem harcol egymással,meg tudom rossz a kapcsolatom de nem tudok szakínatni.Közben ő néha csinált furcsaságokat,réggi képeim kereste elő egy programmal,meg mikor mondtam neki hogy aranyos meg minden ő mondta hogy ezzel kitörölheti a seggét.Idén nyáron szakítottunk a párommal.levettem a korlátozást a srácról,ő ezt valahogy gyorsan észrevette(azt mondta épp eszébe jutottam és rámnézett).Szeptemberbe ráírtam,megírtam neki hogy sajnálom,egy pillanatra se felejtettem el a két év alatt,tudom hogy elbasztam,elmondtam neki hogy ő volt a szívembe,egy hét után át is hívtam magamhoz.Átjött,együtt aludtunk,ölelkeztünk,együtt ölelkezve aludtunk el,reggel tölem ment munkába,szájrapuszival váltunk el,szex nem volt.Két napig jól elvoltunk,amikor írtam neki hogy én most bepánikoltam,nem állok készen egy kapcsolatra,minden érintéstől megrezzenek.Erre ő írta hogy oké akkor megvár,erre én hogy engem ez nyomaszt.Nem keresett,nem írt.Rá 3 hétre likolta egyik barátnőm 3 képét,úgy hogy nem is ismeri,kérdeztem ez mire volt jó ,erre ő azt írta csak szembejött neki a facen és megnézte és tetszett a képen milyen boldogok,de ha ez zavar akkor sajnálja,visszavonja,tudja hülyeség volt.Mondtam neki van mit .Megint nem keresett.közben az egyik kisfönök bent a cégnél elkezdett udvarolni nekem és összejöttem vele,majd mikor ezt egy hete a facen is kiírtuk (neki nem írtam meg hogy más van ),azóta a srác folyamatosan szomorú képeket tesz ki ,hogy csalodott,meg csak egy kis öszinteséget várt volna el,meg egy képet hogy ember szánalmas vagy stb,meg már jópár embernek elmesélte a történetünket.

Most a srác jogosan haragudhatna rám,mondhatja el mindenkinek a történetünket?



2018. nov. 23. 07:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, jogos! Etetted, várattad, erre fel, mással jössz össze.
2018. nov. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
De most komolyan nem akarsz vele összejönni de az is zavar hogy like-olja más nőnek a képét, ezt fel is hozod neki erre meg összejjössz mással, nem volt valami szép, én pasit nem hülyítenék így.
2018. nov. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
99%
" jól elvoltunk,amikor írtam neki hogy én most bepánikoltam,nem állok készen egy kapcsolatra,minden érintéstől megrezzenek" De a kisfönöknek meg odatartod. Szerinted ez becsületes volt igy?
2018. nov. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
84%
Nem volt túl szép dolog így "hülyíteni" de ettől még ez a kettőtök dolga volt, szerintem nem kellene mindenkinek elmesélni, az ha neked megmondja hogy őszintétlen voltál és talán kicsit szemét is az jogos.
2018. nov. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
lúzer srác jogosan haragszik, de ő volt a hülye hogy veled akart összejönni. ha lett volna agya már a történet elején mikor kiderült hogy nem tudsz szakitani a rossz kapcsolatoddal, nem kellett volna soha többet veled foglalkoznia. az ilyen típusú nőkkel mint te, értelmes ember nem áll le. lúzersrácnak valszeg nem volt még ebben tapasztalata.
2018. nov. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
2018. nov. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Előző voltam.

Vagy a linkelt kérdés kamu, vagy ez, de szerintem mindkettő. Amikor ilyen kamusztorikat írtok ki a gyakorira felizgultok? Vagy mi értelme van ennek?

2018. nov. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Te irtad ki ezt a masik szemszogbol vagy a csavo, akit ilyen csunyan atvagtal?
2018. nov. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
micsoda gáz egy spiné vagy te hallod. ott tartogatod csóró srácot ilyen második lehetőségnek, aztán előveszed, szo patod kicsit, és megdugatod magad egy főnökkel, hát betojok. örülj neki ha nem egy büdös k-nak hord le mindenki előtt, mert abban is igaza lenne.
2018. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Valóban ugyan arról szól a két kérdés. A padi bolond volt hogy a csajra várt és elhitt neki mindent. A csaj az én szememben egy utolsó senki aki hitegeti szegény pasit majd összejön a kisfőnökkel. Nem csodálkozom hogy mindennek el vagy hordva.
2018. nov. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!