Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! 40-es,50-es éveiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! 40-es,50-es éveiben jàró nők milyenek szerintetek? Lehetnek vonzóak?

Figyelt kérdés
Kort légyszi írjatok!
2018. nov. 25. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Már a 30-asok sem feltétlenül. 36/F
2018. nov. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Iszonyúan. 🙂
2018. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Igazából szerintem, ha valaki odafigyel magára, akkor ugyanolyan vonzó lehet. Nekem nem lenne gond maga a kor, ha szimpatikusak vagyunk egymásnak. Találkoztam már nagyon vonzó idősebb nővel, nem látszott rajta egyáltalán, hogy 30-35 fölött lett volna.


30/F

2018. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

eszembe jut pár,aki vonzó.

az egyik személyi edző csaj 43 éves és simán a farkalható kategória,mert elég jó teste van.

a másik is személyi edző,ő versenyző is és a rengeteg diéta,tömegnövelés és a szteroid használat már meglátszik az arcán,viszont a teste az nagyon tuti.

a másik kettő aki eszembe jut ők csak attól jó csajok 40 felett,hogy nincsenek elhízva,úgy öltözködnek mint egy fiatal csaj és egyértelműen látszik,hogy 25 körül 10 pontosok voltak nagyon szép arccal,ami most is megmaradt,csak már szarkalábas kiadásban.

de hátulról az összes úgy néz ki,mint egy 25 éves,mert a hajuk is fiatal csajos.

2018. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Igen, nekem ezen korosztály jobban bejön, mint a 30-20-as. Azért, mert érettebb a gondolkodásuk, sokuk ebben a korban szebb, mint a mai fiatalok, és ha vigyáznak magukra, akkor részükről is látni szép lábú nőt. <36F>
2018. nov. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Hajjjaj de még milyen jók a negyvenesek😊Imádom azokat a nőket. 36f
2018. nov. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze vannak "jó karban" lévő 40 esek 50esek, akiket vonzónak is tartok.

F36

2018. nov. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyan nem az én korosztályom (32 vagyok), de láttam már több nagyon vonzó 40-es, 50-es nőt.


Ők valószínűleg 20/30-ason is vonzóak voltak, szóval ez inkább az adott nőtől függ, nem attól, hogy éppen most hány éves.

2018. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!