Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak szüksége lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak szüksége lenne az érzelmi támaszomra de nemtudok az lenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Depressziósnak érzem magam, tulajdonképpen az is vagyok, pedig a páromnak most szüksége lenne rám és úgy érzem nemtudok a támasza lenni. Arra gondolok, hogy azért kell erősnek lennem, mert neki most sokkal rosszabb, de ettől én is csak mégrosszabbul vagyok. Mit tehetnék?
2018. nov. 26. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Mitől érzed magad depressziósnak?

Mi a párod problémája?

Miért nem tudsz neki segíteni?

2018. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy mitől érzem magam depressziósnak meg sem tudom fogalmazni, egyszerűen nemtudom, a családom mindig is kirekesztett engem, nekem csak a férjem van egyedül. Műtéte lesz hamarosan, nem életet veszélyeztető probléma, de én nagyon aggódom érte. Hogy miért nem tudok segíteni, azt szintén nem tudom megfogalmazni. A módot sem tudom megtalálni. Kevésnek érzem a szavakat vagy azt, hogy csak legyek ott és fogjam meg a kezét.
2018. nov. 26. 12:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen fajta ember vagy.Nem mindenki tud mindenféle érzelmi behatások mellet masszív maradni. Próbálj jó dolgokra gondolni, csinálni annak ellenére ami épp most van .
2018. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

"Hogy mitől érzem magam depressziósnak meg sem tudom fogalmazni, egyszerűen nemtudom, a családom mindig is kirekesztett engem, nekem csak a férjem van egyedül."

Menj pszichológushoz, mert a múltból jövő traumák képesek megpecsételni egy egész életet, ha nem változtatsz rajta.


Műtét előtt elég csak annyi, hogy NEM MAGADRA GONDOLSZ! Félreteszed a saját sérelmeidet, és csak a párodra fókuszálsz. Összepakolod a cuccait és elmész vele a kórházba, megvárod míg kitolják és ott leszel mellette mikor felébred.


Lehet, hogy kicsit az érzelmi intelligenciád is, de ez is fejleszthető.

2018. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4-es választ (ami szerintem úgy, ahogy van, tökéletes) én még kiegészíteném annyival, hogy nem magadra FIGYELSZ. Ez még segíthet is ideiglenesen, mert a te saját depressziódról ha csak kis időre is, de teljesen el lesz terelve a figyelmed.
2018. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én pontosan ennek az ellentétjét érzem. Az ő gondja az enyéimet is mélyíti
2018. nov. 26. 14:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért? Most, hogy műtik, elhagyja magát, és eljátssza a hattyú halálát?
2018. nov. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert hagyod, hogy mélyítsék. Miért nem mész pszichológushoz?

Na, ilyenkor derül ki, hogy mennyire vagy erős és kapcsolatra érett, mikor a saját gondjaidat mellőzni tudod a másik miatt.

Most ő a fontos és nem te.

2018. nov. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!