Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen esetekben fordulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetekben fordulhat elő hogy így viselkedik egy lány?

Figyelt kérdés
Jóban lettünk az egyik kolléganőmmel. Annyira megkedvelt,hogy folyton rólam beszélt a többieknek. Egyszercsak elkezdtünk találkozgatni és minden nagyon jól éreztük magunkat. Ő párkapcsolatban él de abszolút nem jó már nekik. Szegény sokszor kapott otthon miattam mert nagyon féltékeny rám a fickója. De ő ettől függetlenül ugyanúgy akart találkozni. A legutóbbi találkozásunk óta mintha kicserélték volna. Előző nap még jól elvoltunk, másnap már furán viselkedett. Kimért lett egy kissé, illetve távolságtartó, de egy idő múlva már ismét jó volt minden aztán újra kezdte a fura viselkedést. Most viszont ott tartunk hogy teljesen levegőnek néz, el sem fogadja a köszönésem. Nem tudom mi történt nem volt semmi probléma köztünk. Egyszercsak pakk így megváltozott. Mi lehet ez? Miért kezd el valaki így viselkedni,ha semmi konfliktus nem adott rá okot?
2018. nov. 28. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Otthoni konfliktus?

32/f

2018. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Nagyobbat kapott vagy meg lett zsarolva fenyítve gyilkossággal, a nők buták benne maradnak a bántalmazásban,tapasztaltam mert több ilyen agyatlannak próbáltam segíteni, mind vissza ment h tovább üsse a pasija,persze sok esetben az ilyen nőket otthon is gyepálták,kettő a legtöbbje simán a tető ért él ilyenben és még azt is elnézik ezek a nők ha már a gyereket is ütik v rosszabb molesztálják,csak azért mert anyu a tetőért ágyért pár forintért digi dugiért lement kutyába.. :(

Hagyd a francba az ilyen nőt..

40F

2018. nov. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem meg rájött hogy a kapcsolata fontosabb neki és nem kockáztatja hogy tö9nkremenjen ha a pasija nagyon féltékeny.

Lehet mondani hogy így is rossz de ha annyira nem akarna vele járni akkor már kilépett volna.

2018. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fizikálisan nem bántják csak szavakkal. És sokszor úgy kikészül hogy az öngyilkosság jár a fejében. Csak bánt hogy ennyit érek neki,hogy így viselkedik velem. Semmibe néz pedig én mindig mellette álltam
2018. nov. 28. 19:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok embernek ilyen-olyan okokból nincs ereje lépni, hiába tudja, hogy ez így szar neki. Van, aki egyszerűen gyáva, van, aki gyenge, van, aki a viszonylagos kényelem megmaradása érdekében nem tesz semmit, van, akit befenyítenek. Lehetséges, hogy ennek a nőnek csak lelki szemetesláda voltál, egyfajta pótlék, és vagy gyáva/kényelmes ahhoz, hogy szakítson a párjával, vagy szimplán csak hülyített téged. Találkozgatott veled, talán még izgatta is az, hogy veszélyes helyzetbe bonyolódik, de ennél többre már nem futotta tőle. Aki ilyen, az nagy valószínűséggel soha nem is fog kilépni egy rossz kapcsolatból sem. Ha akarta volna, már megtette volna.
2018. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyrèszt lelkileg gyenge,meg jellemtelen is.Addig voltál jó neki,amíg az egóját fènyezted az udvarlással,flörttel.Olyan,mint nèmelyik fèrfi:az ösztönei vezetik.
2018. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ketteske! Amíg téged nem fenyegettek meg, törték el bordád és zúzták be a koponyád addig hallgass kápis?!
2018. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A borda törésnek van előzménye ám.. Egy kis alázás,kontroll, pofon,na akkor kell lelépni nem várni a koponya törésig de ti nők majd megváltozik majd leszokik ugy megbánta,cuki virágot hozott nincs pénzem lépni, a semminél ez is jobb aggyal gondolkodtok..

40F

2018. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van. Ez tényleg így működik. Jaj most aranyos,akkor már nincs is szükségem arra aki a nehéz pillanatokban mellettem állt. El is dobhatom. Úgysem lesz több ilyen. Megígérte nekem. Még kaptam is tőle egy szép nyakláncot... Na így gondolkodik a legtöbb nő. A gond az hogy pár nap múlva ismét jön a balhé megint maga alatt lesz és kit porol le? Azt akit telibe az*rt amikor már elvonultak a felhők... De az már nem lesz rá vevő. Ha nem.így viselkedett volna akkor most másképp szerepelne.... Ennél inkorrektebb dolog kevés van amikor eldobja valaki azt aki átsegitette egy krízisen.... Szégyellje magát az ilyen
2018. nov. 28. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!