Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Help me, mi legyen ha "muszáj"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help me, mi legyen ha "muszáj"szemeznem" mindenkivel és ezt a lányok sokszor félreértik? És így ez tökre nem oké.

Figyelt kérdés

Hallássérült vagyok/lettem fiatalon.

Mai technikával ugye olyan hallókészülékekkel tudsz élni, hogy optimális, háttérzaj-mentes környezetben 99%-os hallásod van. Eddig oké is, ebből jön, hogy aktív életem van rengeteg emberrel, csomó kommunikáció, stb..

Viszont (tudományosan fogalmam nincs, hogy igazoltak-e ilyent de) az agyam beállt rá, hogy a halláslaborban teljesértékűre kiegészített füleim ellenére látnom kell a beszélgetőpartnerem arcát, főleg a szemek környékét..

Ezt most ne úgy képzeld el mint amit marhára utálsz, hogy vizslató szemekkel bambul rád egy nyomi, nyilván próbálom belőni mikor kell elnézni oldalra de vhogy mindig oda jutunk, hogy már ők kezdenek többet nézni engem..Jó, nem vagyok egy álomférfi de van mit aprítani, szóval majdnem meg is értem csak ez így gázos mert én bigott monogám vagyok így értelmetlen a dolog..

Tipp, hogy mit lehetne, hogy először is én ne keltsem fel az érdeklődésüket?

Most nyilván előjön a kérdés, hogy ennyire gagyi ember vagyok, hogy anonim hősködésre kell szorítkoznom a gyékán, vagy mi a szitu. Hát csak annyi, hogy ez a dolog engem nagyon zavar mivel sokszor egy agymozgató témán dolgozunk és akkor ott ez be tud keverni rendesen. Először megzavarodik ő aztán elkezdek én égni, hogy megint mi van és tök rosszul jövök ki belőle. csak azért mert fogyi vagyok és ő erről nem tud.

Aki átrágta magát a szövegen az írjon vmit, hogy tudjak nyomni neki egy zöldet :)


2018. dec. 5. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem, még a beszélgetés elején mondd el, hogy hallássérült vagy, azért nézed annyira másikat. Vagy tegyél rá magasról, gondoljon mindenki, amit akar.
2018. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt pl lehetne, végülis én nem szégyenlem a dolgot csak kívülről láthatatlan készülékeim vannak mert ezek a profik..
2018. dec. 5. 23:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Három változat van.


1. Szólsz, hogy mi a gond, előre, vagy amikor észreveszed, hogy észreveszi :)

2. Lexarod

3. Megpróbálsz tudatosan leszokni erről..

2018. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznék a helyedben ezzel. Hiszen egyik sem érdekel így nincs miről beszélni. Ne gondolj rá...
2018. dec. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A barátom hasonló helyzetben van, ő ha érzi, hogy valakit nagyon néznie kellene, akkor szól, hogy mi baja.

(Egyébként meg erre sose gondoltam, de lehet emiatt olyan feltűnően nyitott és közvetlen mindenkivel, mert úgyis eleve muszáj az arcát néznie annak, akivel beszél. :D)

2018. dec. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is hallássérült vagyok, de én általában inkább az emberek száját figyelem, igyekszem a szájról olvasással segíteni az adatáramlást. :) Persze nem állandóan a az emberek száját vislatom. :D
2018. dec. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!