Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hova tenni a főnököm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hova tenni a főnököm viselkedését. Szerintetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A főnökömmel pár hónapja dolgozunk együtt, akkor helyezték ide egy másik városból. Előtte találkoztunk párszor, céges ügyben. Mikor ide került, tök barátságosan odajött hozzám köszönni, mondta, hogy mostantól együtt dolgozunk. Nagyon kedves volt meg minden. Nagyjából egyidősek vagyunk, mindketten harmincas éveink elején. Azt tudni kell, hogy “hivatalosan” én még házas vagyok, ezt tudja, mert a férjezett nevemet használom, de azt nem, hogy éppen válófélben vagyunk. A lényeg, hogy néha tök kedves velem, sőt, bunkó soha, de van, amikor meg azt érzem, hogy távolságtartó. Kerüli a szemkontaktust, ha beszélünk, akkor közben papírokat néz meg ilyenek. Nem tudom hova tenni ezt. Néha azt érzem, hogy utál, de akkor miért kedves, miért jön oda külön hozzám köszönni? De ha meg kedvel, miért rideg néha?

Hozzáteszem, hogy sajnos én nem vagyok valami barátságos, nem tudok mosolyogni meg ilyenek, mert iszonyú gátlásos vagyok, de az ismerőseim szerint ez kifele úgy jön le, hogy rideg vagyok és távolságtartó.

A főnökömről néha azt érzem, hogy zavarban van a társaágomban, máskor meg azt, hogy nem kedvel. Bevallom, nekem nagyon tetszik. Honnan tudhatnám meg, hogy utál vagy csak zavarban van?


31/N


2018. dec. 6. 05:33
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Egy jégcsaptól hogy kapjon lángra a gyufa? Most komolyan, ezt még kérdezed? Ott állsz előtte ridegen, semmi mosoly, semmi jel és mégis azt várod, hogy bárki kedveljen.
2018. dec. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez alapján simán kivetítheted a saját vonzalmadat a főnöködre, ergó lehet, hogy semmi nincs a részéről, pusztán bemeséled magadnak és mindenhol jeleket keresel. Kérdés, hogy így főnök-beosztott formában lehet-e és van-e értelme kapcsolatot kezdeményezni (az is lehet, hogy pont ezért nem is erőltet semmit még akkor is, ha amúgy szimpatikus vagy neki). Ha semmi nincs, ami a kapcsolat ellen szól, akkor esetleg lehetnél nyitottabb, aztán majd elválik, hogy lesz-e ebből valami.
2018. dec. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Lehet azert van zavarban, mert azt gondolja, hogy te utalod, ha tenyleg ilyen rideg vagy. Ha soha semmi kedvesseget nem mutatsz fele, szerintem nem tetszel neki, maximum kulsoleg
2018. dec. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Tipikusan az a kiégett nő vagy, aki egy falat kedvességből is lányregényt sző.


Nálunk a vezetők komolyan veszik a beosztottjaikat, az én vezetőm is férfi, és mindig nagyon kedves és udvarias velem, néha poénkodunk, ha látja hogy nyomott vagyok mondja hogy kitartást, de ha segítség kell szóljak, néha vesz egy kávét, és mindig van hozzám egy két jó szava.


De rajtam kívül ezt mindenki mással is megteszi, tehát semmi romantikus tartalom nincs mögötte... Valószínűleg a tiéd is próbál téged oldani, mert elvileg ez is lenne a dolga, de amúgy mint nő egyáltalán nem érdekled.

2018. dec. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok helyen csak akkor lehet valaki vezető, ha pszichopata:)
2018. dec. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen jelét nem adod, hogy ő tetszik neked. Szerinted? :D
2018. dec. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fontos tudnod azt, hogy a munkahelyre pénzért mész, nem pedig ilyesmikkel foglalkozni, ő is biztos tudja ezt. Foglalkozzatok a munkával, majd inkább kávézni menjetek és ott ismerkedni.
2018. dec. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!