Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A GYIK-en hogy jött össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A GYIK-en hogy jött össze ennyi CSODANŐ?

Figyelt kérdés

Miért van, hogy olvasgatva az itteni válaszokat, egyre inkább nyilvánvalóvá válik számomra, hogy a föld legtökéletesebb női itt vannak?


Itt minden nő gyönyörű, okos, művelt, hűséges, gyerekszerető, családcentrikus, hűséges, szűzen megy férjhez. Önellátó, 4 éves kora óta dolgozik és 5 éves kora óta egyedül él, és jelenleg vezérigazgatóként keres 5M/hó-t. Számára csak a szerelem és a hűség fontos a férfiben, aki mellett akkor is kitartana, ha az a hajléktalan szállón élne, csak legyen szerelem.



2018. dec. 6. 10:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Mi fáj igazából? Hogy mégsem kellesz egyiknek sem?
2018. dec. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
25%
Mert így van és kész, és ha mást mondasz, akkor nőgyűlölő vagy! :D :D :D
2018. dec. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

Amiért itt minden férfi milla fölött keres, 20 centis farka van, 2 órán át képes dugni, és legalább 5 orgazmust tud okozni 10 perc alatt. 🤔

És én ezekre konkrét kérdéseket és válaszokat is tudok hozni az oldalról, nem túloztam, hogy milyen válaszok jönnek. 😙😉

2018. dec. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
26%

"Amiért itt minden férfi milla fölött keres, 20 centis farka van, 2 órán át képes dugni, és legalább 5 orgazmust tud okozni 10 perc alatt."


Nem csak incel, nőgyűlölő, szűz fiúkák vannak?

2018. dec. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%
Nem csak a gyakorin van ennyi csodanő. Rengeteg értékes nő van a világon. Ha a te környezetedben ez nem jellemző, akkor te vagy rossz helyen. Én a való életben is kismillió ilyen értékes nőt ismerek, akik valóban ilyenek (természetesen a túlzásokat figyelmen kívül hagyva). Senki nem tökéletes, de az általam ismert nők nagy része valóban értékes, hűséges, önálló és szerelmet keres. Tényleg csak azt tudom mondani, hogy aki nem ismer ilyet az nagyon rossz körökben mozog. Hasonló hasonlót vonz elv alapján valószínűleg lehet valami probléma azzal, akit messzire kerülnek az értékes nők.
2018. dec. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj, hogy összemosol dolgokat. Vannak itt szép, csinos nők, vagy legalábbis akik ezt állítják magukról. Vannak itt önálló, sikeres nők és ez a két halmaz néha találkozik, néha nem. Aztán vannak olyanok akik huszonéves korukig vártak az első szexszel, mert így jött ki a lépés, vannak akik már tizen évesen csinálták. Vannak akiknek igenis fontosak az anyagiak, vannak akiknek kevésbé.


De azért, hogy te kiírhass egy újabb nőellenes kérdést, most összemostad az egészet. Gratulálok. Már a kérdésed is hazugság és butaság, és ezért normális válaszokat sem lehet rá írni. Ha valaki megpróbálja neked ezt elmagyarázni azt majd lenullázzátok az incel barátaiddal és azt hiszitek, ha benneteket nulláznak le, hogy csakis azért mert "férfiak" vagytok. Most sem nézel, néztek szembe a tényekkel ahogyan máskor sem.

2018. dec. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
49%

Szerencsére még nem tapasztaltam itt olyat hogy ennyire tökéletes nők lennének itt. Bár az tény hogy aki megírja nekik az igazságot azt lepontozzák. :)

Addig jó még arctalanul írhat mindenki, mert így mindenkiből lehet álomnő.

2018. dec. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%
Na. Hűséges vagyok, tisztán és rendben tartom az otthonunkat, vezetem a háztartást, humoros vagyok, jó beszélgetőpartner, nagyon tudok szeretni, bevállalós vagyok az ágyban, humoros, tájékozott, pénzügyi területen dolgozom jó munkahelyen. De: két pici gyerek után nem nyertem vissza az alakom, türelmetlen és sokszor ingerült házisárkány vagyok, hamar ideges leszek és kiabálok, nagyravágyó vagyok, sokszor lusta (csak ezt még többször nem tehetem meg), sokszor figyelmetlen vagyok, nem vagyok álomnő, se szolis, se fittmami (még). Na tessék, az állításod megdőlt.:D szép további napot! :D
2018. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

A büdös életben nem voltam vagy állítottam magamról, hogy gyerekszerető, családcentrikus vagyok.


Kevered a halmazokat. Nem ugyanazok írják ugyanazokat a válaszokat.

2018. dec. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
Én itt csak csodaférfiakat látok (lsd alkoholista farkaskutya és társai), akik folyamatosan modellek utan folyatják a nyálukat, közben meg nőgyűlölő szerencsétlenek
2018. dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!