Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok kiborulva?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiborulva? Felrobbanok.

Figyelt kérdés
Párommal megegyeztünk, hogy ha főzök, akkor otthon fog enni, mert ha mindig a munkahelyén venné, akkor drágább lenne. Persze, hogy nem tartja be, most is írt, hogy ő elaludt, neki nincs ideje otthon enni. Elegem van ebből, most dobhatom ki a vadast a marha hússal. Nem az első és nem is a második eset. Így a munkahelyén amit elkölt kajára az kb 30 000ft. Plusz otthon mindig van kaja, kb heti bevásárlás 20 000 ft. Hízik is mint a kismalac, mert a munkahelyén folyton rántott sajtot, rántott húst eszik. Mi a fenét csináljak vele?

2018. dec. 6. 12:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Én megeszem a vadast, máris küldheted fénypostával...
2018. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
6%
Hát ne haragudj de borzasztó undorító ez a hisztéria. Nem tudnék olyan emberrel együtt élni, aki még azt is le akarja szabályozni hogy mit meg hol egyek. A saját pénzét költi, akkor nem mindegy hol eszik? A kaját meg el lehet neki rakni vacsorára, majd este megeszi, vagy másnap visz belőle melóba. Nem tudom egyszerűen felfogni, hogy hogy lehet ezen ennyit hisztizni. Hagy egyen már ott és annyit amennyit akar.
2018. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Közös kasszán vagyunk, így az én pénzem is. Vagy szerinted nem sok 1 emberre kb 70 000 ft kajára havonta?
2018. dec. 6. 12:52
 4/27 anonim ***** válasza:
10%
Ha ennyire nincs pénz és sokallod, akkor pontosan miért is dobálod ki az ételt a kukába? Hogy legyen ok még jobban hisztizni, és mondhatsd, hogy "bezzeg megint ki kellett dobni"? :D
2018. dec. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem, hanem mert már nem lesz jó holnapra. Kedden főztem.
2018. dec. 6. 12:55
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az van, hogy megfőzök a páromnak másnapra mire közli hogy ő mást eszik :D Úgy oldottam meg hogy kevesebbet főzök, és főleg olyat amit én is szeretek. Így nem kell kidobni.
2018. dec. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
12%
Nem, közös kasszával sem a te pénzedet költi. Ugyan úgy joga van a közös kasszából is kivenni a részét. Ha ezt ő kajára akarja költeni, akkor költse arra. De nehogy már te oszd be az egész kasszát, hogy mire költhet abból, amibe ő is belerak pénzt.
2018. dec. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

Ülj le vele és hiszti, dühöngés nélkül beszélgess el vele az anyagi helyzetetekről és a hízásáról.


Nekem sem szimpatikus a pénzszórás és az elhízás (konkrétan undorodom a kövér testektől), de ha azt akarod, hogy a párod figyelembe vegye a véleményedet, akkor higgadtan, felnőtt nőhöz méltóan kell prezentálnod azt.

2018. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne fozz neki.

Ha sokallod a penzt, amit kajara kolt es ezt nem engedhetne meg maganak, ha nem kozos kassza lenne, akkor legyetek kulon kasszan.

2018. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
Ha így beszéltétek meg, akkor teljesen érthetetlen, hogy miért csinálja ezt, mert ő is benne volt, hogy otthon egyen... Én ezután nem főznék rá ebben a formában, kenje a hajára, nem a kukának főzök. Ugyanakkor persze bosszantó, hogy a közös pénzt eszi el és láthatóan ez őt is zavarja.
2018. dec. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!