Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dugdossa a számlákat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dugdossa a számlákat?

Figyelt kérdés
Párom dugdossa előlem a számlákat. Spórolni szeretnénk, vagyis ezek szerint csak én, ő pedig folyton költekezik titokban. Ti hogy reagálnátok?

2018. dec. 6. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Leülnék vele higgadtan beszélgetni a közös jövőnkről és megkérném, hogy ne vásárolgasson titokban. Ha ez sem hat, akkor "megszoksz, vagy megszöksz" esete, sajnálom.
2018. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Inkább a számlákat dugdossa mint más csajokat
2018. dec. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Milyen számlák és mennyit költ? Nem vehet magának semmit egy felnött, kereső ember anélkül hogy neked elszámoljon róla? Felnőtt ember! Talàn beszéljétek meg hogy ennyit vagy annyit lehet költeni és ennyit rakunk félre havonta...
2018. dec. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pl. lemezeket olyan 60 000 forintért.
2018. dec. 6. 14:56
 5/9 anonim ***** válasza:
7%
Én ezért preferálom a félig külön kasszát. Nyilván az albi díjat, rezsit, kaját felezni szoktuk, legalábbis úgy költünk, hogy egyenlő részben fizet mindenki nagyjából(nem számolgatjuk le az utolsó csokinak a felét is) meg a fizunk alapján megvan, hogy mennyit teszünk félre a közösbe lakásra, azon felül meg mindenki azt vesz magának a saját pénzéből amit akar, a másik nem szól bele. Ettől függetlenül a nagyobb kiadásokat mindig megbeszéljük, 60 ezer forintot csak úgy egyikőnk sem költene el a másik tudta nélkül. Szerintem beszélj vele, hogy ez így nagyon nem oké, változtassatok a rendszeren, bár gyanítom neki ez így pont megfelel, hogy te berakosgatsz a közösbe ő meg kivesz. Ha nem lenne hajlandó változtatni a szokásán akkor én otthagynám.
2018. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Nálunk egyszer fordult elő. Le ültem vele megbeszélni ez még nem váló ok. Én ezerszer meggondolom mire mennyit adok ki. Viszont ő nem iszik nem dohányzik nem jár szórakozni így bizony nekem is be kellett látnom, hogy neki van hobbija nem balhézthatok ilyeneken. Kompromisszumot kötöttünk ennyi.
2018. dec. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Aki nem iszik, nem cigizik, az jutalomból csinálhat más szart? Nőként is kérhetek pénzt az alkohol és cigimentes életért?
2018. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%

#6: te dohanyzol, iszol, vagy mindketto?

Vagy hobbid van? Vagy az csak az egyik felnek jar?

2018. dec. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen szar. Minden nézőpont kérdése
2018. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!