Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha ez kiderüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha ez kiderülne az exetekről?

Figyelt kérdés
Nyár közepén szakítottam a barátnőmmel mert nem igen ment a dolog vele. Eddig semmi gáz , viszont ma megtaláltam vidékilányokon. Azt se tudtam köpjek vagy nyeljek, és a durva az hogy, több mint 2 éve fent van már. Én tavasszal kezdtem járni vele voltunk együtt vagy 3 hónapot sem. De így már minden világos. Hogy miért nem akarta gumi nélkül, miért nem hívhattam ha "dolgozott" és miért nem mutatkozott velem messzebb... Aki szeretné annak elküldöm a linket ahol megnézheti a "hölgyet" és ha esetleg volt nála akkor lyuksógorok vagyunk :D El nem igen merem mondani senkinek sem főleg a családnak. Ez nekem szégyen. De legalább a gyanum beigazolodott.

2018. dec. 6. 19:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
igen
2018. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Hát figyelj csak nem vagytok már együtt, időben megszabadultál tőle. Innestől kezdve ezen igazából már csak röhögni lehet. Neked is ezt ajánlom. Szerintem 3 hónap alatt nem vált olyan fontos részévé az életednek, hogy komolyabban foglalkozz ezzel.
2018. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%

Meglepodnek nagyon. Eleve mar azon is, hogy hogy nem tunt fel nekem, hogy nem is ferfi?

En nem jarok olyanokkal, akikbe nem szeretek bele. Es nem szeretek bele olyan emberekbe, akiknek az agya/lelke/a vilagrol alkotott ertekrendje nincs a helyen.

2018. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Azon kevesek közé tartozol akik jogosan mondhatjàk hogy "az exem egy K/*/rva" 😂

Ezen kìvül nem tudom mit kellene csinálnod. Vagy hogy egyàltalán minek is akarsz bármit is...Vagy hogy minek ìrtad ezt ki

2018. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Meglepődnék nagyon, de különösebben nem tennék úgy semmit.
2018. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
Elmennék szűrővizsgálatra:D
2018. dec. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

Engem érdekel ki az exed. Én sem tudnék köpni/nyelni, de azt gondolom, még jó is, hogy nem lehetett gumi nélkül. Azért nézesd meg magad, nem-e volt gomba a "pizzádon". >.<

32/f

2018. dec. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én mar nem érzek semmit sewm iránta és csak röhögök mint állat mert ez nagy szégyen mert azért itt ahol lakom sokan ismerik stb.. csak azert irtam ki mert máshol nem szivesen "villognék" ezzel xd de ezt muszaj volt valahol megirni. utolso kommentelo megy pm
2018. dec. 6. 19:41
 9/19 anonim ***** válasza:
59%

Nohiszen. Aztán gondolom sajnáltatta magát, hogy 14 órázik mi ? Te meg, hogy megfogtad az Isten lábát :/

32/f

2018. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
sok volt neki a munka xd
2018. dec. 6. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!