Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha még sosem voltam 18 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még sosem voltam 18 év alatti lánnyal és sosem vettem el nő szüzességét, akkor ezekre még van esélyem? 25/F

Figyelt kérdés

Sajnos csak 21 évesen veszítettem el és a legfiatalabb csajok akikkel voltam azóta, mind már 18 évesek vagy idősebbek voltak. És persze ilyen sem volt, hogy egy lánynak én legyek az első, bár jó néhánynak voltam második-harmadik.

Ezekre még lehet esélyem? Ezeket a legtöbb férfi át szokta élni tizenéves korában, nekem sajnos kimaradtak.


Ja és nem úgy értem, hogy muszáj ezt a két dolgot egyetlen nővel. Szóval lehetne 18 év alatti aki nem szűz már és 18 éves elmúlt, aki viszont szűz.


2018. dec. 6. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem akarsz véletlenül elsüllyedni a sárga föld alá, hogy 25 éves,elméletben érett felnőtt férfiként úgy viselkedsz, mint egy taknyos kanos tizenéves kisfiú?

Idáig terjed az értelmi szinted? Ez számodra a legfontosabb ennyi évesen?


Szüleid nem szégyenkeztek még miattad véletlenül?

2018. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Nektek hány évesen hány éves hapsi vette el a szüzességeteket lányok? (Csak kíváncsi vagyok.)

32/f

2018. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

16 és fél évesen az első fiúm, 1 év járás után, amikor ő 19 éves volt.

Szakítottunk, majd összejöttem-a már leendő férjemmel.

18 évesek voltunk mind a ketten, és ő akkor szűz volt.

2018. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem inkább az fáj, hogy kimaradt a tinikori szerelem megélése, első szerelem érzés? Nekem sem volt ilyen, szóval ezt a részét megértem.
2018. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

23 éves voltam, és a jelenlegi párom vette el a szüzességemet fél év járás után.

Lassan már 6 éve együtt vagyunk. Ő akkor volt 29 éves.

2018. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem sem volt normális párkapcsolatom 22 éves lányként, vagyis igen, csak nem normális, mert mindketten szüzek voltunk még a nálam nem sokkal fiatalabb barátommal. Én már nagyon el akartam veszíteni, ő meg nem vette a lapot, szóval én úgy éreztem, hogy visszautasít. Végül megromlott a kapcsolatunk, és egy 29 éves pasival veszítettem el, aki már nem volt szűz, és csak szexkapcsolatot akart. Viszont most már bánom, hogy nem vettem el az exem szüzességét, elvileg most is megtehetném, csak hát így már nem lenne jó, hogy ennyire megromlott a kapcsolat közöttünk, viszont fantáziálok néha arról, hogy jó lenne kipróbálni szűz sráccal. Esélyt viszont egyelőre nem látok rá, mert aki most tetszik, az sokkal idősebb nálam (35 feletti) és biztos, hogy nem szűz, de ha belegondolok, végül is ha mondjuk 1 évvel hamarabb ismertem volna meg, akkor akár ő is elvehette volna a szüzességem, szóval sosem tudhatod, mikor adódik hasonló alkalom.
2018. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

20:50:

13-14 éves koromtól vágytam a szerelemre, intimitásra, szexre én is, mint a legtöbb srác. Akikbe szerelmes voltam néhány lány attól kezdve a következő hat-hét évben, mind elutasított, ki finomabban, ki csúnyábban. Közben a legjobb barátaimat láttam már 15-16 éves korunktól kölcsönös szerelmeket átélni és tudtam is hogy szexelnek, szóval de. Úgy összességében az egészből sajnálom, hogy kimaradtam és ez valamennyire a mai napig bennem van keserűségként, még ha a jelenben már jól is mennek ilyen szempontból a dolgaim.


21:01:

Köszi a történetet, igazad lehet, hogy sosem késő.

2018. dec. 6. 21:30
 8/12 anonim ***** válasza:
17 evesen egy 18 eves.
2018. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kerdezo, a tini szerelmet 25 felett mar soha nem fogod atelni.
2018. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te tényleg ennyire ráérsz?...
2018. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!