Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a kémia kölcsönös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kémia kölcsönös általában? Úgy értem, hogy ha az egyik majd megpusztul a másikért akkor ez fordítva is így van?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2018. dec. 7. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2018. dec. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
igen.
2018. dec. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Tapasztalataim szerint egyáltalán nem. Alapvetően maga a kémia édes kevés ahhoz, hogy majd megpusztulj valakiért. Ahhoz belső tulajdonságok is kellenek. Sok "zsiráf" típusú emberrel találkoztam már. Ez a tetszik, de otthonra azért nem kéne.

De a kölcsönösségre visszatérve, szerintem nem így van. A kémia leginkább külső tulajdonságok függvénye. Attól, hogy az egyik fél baromira vonzódik a másik külsejéhez egyáltalán nem biztos, hogy ez fordítva is igaz. Most nagyon csúnya példával élve, kisarkítva ha egy igénytelen, túlsúlyos férfi vonzódik egy szupermodellhez, akkor ez valószínűleg nem lesz kölcsönös.

2018. dec. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Ritka eset az amikor azonos a vágy a másik iránt.

Viszont ezt ki lehet váltani. Ha érzem,hogy a pasi odavan értem,borzasztóan vonzódik hozzám, kíván, ez kiválthatja belőlem is ugyanezt.


Szerencsés helyzet az ha mindkét fél vehemensen vágyódik a másikhoz. Ha ilyet érzünk nem szabad kihagyni :)

2018. dec. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem kölcsönös. Megveszhetsz te valakiért, aki magasról tesz a fejedre. Ha a kémia mindig viszonzott lenne, nem lennének szerelmi bánatban szenvedők.
2018. dec. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kémia és a szerelem nem mindig jár együtt. Nő vagyok,és volt már olyan,h nagyon vonzódtam egy pasihoz viszont nem voltam szerelmes,sőt,kapcsolatot se szerettem volna Vele.
2018. dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mikor hogy
2018. dec. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld! Kíváncsi vagyok még ki hogy vélekedik továbbra is, de eddig elég vegyesek a válaszok :)
2018. dec. 8. 00:31
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos nem. Viszont ha kölcsönös, az maga a mennyország.
2018. dec. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka amikor igen. Sajnos.
2018. dec. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!