Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem olyan férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem olyan férfit találni társnak aki egyenrangukent bánik velem egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekem olyan férfi kell aki egyenrangukent bánik velem. Kiveszi a részét mindenből otthon nem várja el hogy csak én robotoljak otthon munka után.

Nem akar engem maga ala helyezni , irányítani vezetni, utasítani. Felesben legyen minden elosztva anyagiak, házimunka , stb

Létezik egyáltalán ilyen férfi ?

Nekem itt a gyakorin úgy jön le hogy nem igazán mert sok férfi kommentelő irta már hogy a nő helye a konyhában , egy nő alávetett stb stb


2018. dec. 8. 00:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%

Hibát követsz el azzal, ha bármilyen következtetést levonsz innen.

Egyrészt a társadalom kb 0.001%-át alkotják azok, akik ide írogatnak, másrészt azok közül is általában a legfrusztráltabbakkal találkozhatsz itt, akik itt adják ki magukból a fájdalmaikat.

2018. dec. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
26%
Esti troll.
2018. dec. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%

Én pont ilyen vagyok és kapásból kb 7 embert tudok mondani aki szintén ilyen és napi kapcsolatban vagyok velük.


Ne a gyakorit vedd alapnak, mert ide leginkább csak olyanok járnak akik megkeseredett emberek vagy olyanok akik csak nem tudnak mit kezdeni magukkal,persze nyilván van kivétel de sajnos inkább csak szörnyülködni lehet a válaszokon.


Én azért vagyok itt mert más bajait olvasva talán a saját nyomorom el tudom felejteni.

2018. dec. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Annyiszor olvastam már ezeket itt gyakorin is, vagy pl youtbe-on is van egy ketto csatorna ahol ezt népszerűsítik amiket irtam. Ilynekor elgondolkodom rajta , hogy a ferfiak többsége tényleg ilyen lenne? Tényleg ebből áll egy iagazi kapcsolat? Másik a vallásban is a nők kaptak az alevetett szerepet sokan erre hivatkoznak meg a mai napig
2018. dec. 8. 00:56
 5/34 anonim ***** válasza:
94%

#4:


Nem, és nem. Aki vallásra hivatkozik az egy ostoba, főleg akkor, ha ilyenről van szó.

2018. dec. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
93%
Az én párom ilyen. Mos, takarít, mosogat, nem várja el, hogy én csináljak mindent. Ha fáradtan érek haza, vagy csak nincs kedvem főzni, akkor sose tesz megjegyzést, hanem csak kimegy a konyhába, és összeüt magának valamit, és megkérdezi, hogy kérek-e belőle.
2018. dec. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
54%

Alapbol a nők az életképtelenebbek (már csak a gyerekvallalas miatt is)ezert a ferfiak javareszt (mint fő keresők) nyeregben érzik magukat, de ez a szerep nekik sem vonzo, kulonben nem lépnének akkor le.


Egyenranguságot kb ugy lehet kialakitani ha ketten vannak egy célért és egymás cinkosai is egyben, mint pl Bonnie es Clyde es hasonlo párok akiket valami összeköt, valami cél amivel magukat fenntartják vagy ami a boldogságukat szolgalja.

A gyerek nem összekötő kapocs.

2018. dec. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Vagymint a Norbit köti az edzés a párjához is.

Vagy ahogy a drogosokat köti össze a drog, hivőket a vallás alkoholistakat a pia stb


Kell ilyen plusz a kapcsolatba es akkor társak egyenranguak

2018. dec. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Elég sok ilyen férfi van szerencsére.
2018. dec. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
16%

Ezek a női feladatok,

Neked miért büdös a munka?

2018. dec. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!