Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Számotokra mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Számotokra mennyire vonzóak az alábbi tulajdonságok egy nőben? Melyik kizáró ok és miért?

Figyelt kérdés

1. Huszonéves, egyetemista

2. Okos, értelmes

3. Csendes, visszahúzódó, halkszavú. Önmagától még barátságot sem kezdeményez senkinél, de ha kezdeményznek nála, akkor kedves, segítőkész.

4. Komoly, ritkán szokott viccelődni, kevés fajta humort kedvel.

5. Nem jár szórakozóhelyekre, bulikba, soha nem iszik alkoholt

6. Soha nem sminkel, a haja nincs festve, általában simán kiengedve vagy összegumizva hordja

7. Magas, vékony, nem sportos testalkata, kis melle, lapos feneke van

8. Szűz, még nem csókolózott, nem keres kényszeresen párkapcsolatot, egyedül is jól elvan

9. Szereti a gyerekeket, ő is szeretne 2-3 gyereket a jövőben

10. Nem öltözködik szexin, nem hord szűk, rövid ruhákat, inkább a kényelmesebb, egyszerűbb stílust kedveli (farmer, póló, ing/blúz, pulóverek).


2018. dec. 8. 19:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
4. negatívum, bár hogy kizáró e vagy sem, az a humortalanság szintjétől függ.
2018. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%

1. Ez pozitívum.

2. Alap elvárás, szintén pozitívum.

3. Nálam ez előny, mert én is hasonló személyiség vagyok de, ha mindent úgy kell belőle kihúzni, ha beszélgetünk az már nem feltétlen jó.

4. Én szeretek viccelődni azokkal akik közel állnak hozzám, szóval ez hátrány, de nem kizáró ok.

5. Ez részben előny de, ha egyáltalán nincsenek közös programok akkor hátrány.

6. Ez igazából az ő döntése. Én személy szerint azt szeretem, ha egy szolid smink van a lányokon, vagy semmi.

7. Nem kizáró ok.

8. Semleges, Nem kizáró ok.

9. Előny.

10. Ez akkor hátrány, ha a párkapcsolatban sem öltözik soha ki szexin, hogy a párját csábítgassa.

2018. dec. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

1. nem fontos, már nem annyira az én korosztályom

2. talán a legfontosabb

3. nem tudnám elviselni, a magabiztos csajokat szeretem

4. na ez abszolút kizáró ok

5. ezt is utálnám

6. háááát ez jó kérdés ez sem szimpatikus annyira. Szeretem a természetességet, de azt is ha néha azért kicsit kicicomázza magát ha valami rendezvény van

7. nem igazán a zsánerem, sőt

8. kizáró ok, a tapasztalatlanságból rengeteg probléma szokott lenni egy kapcsolatban. Ha volt már valakinek pár kapcsolata akkor fontos dolgokat tanult meg, jobban tudja kezelni a párkapcsolati problémákat, tud fejlődni a tapasztalatok miatt.

9. pozitívum, de nem feltétlenül kell 2-3 gyereket akarni

10. ez sem szimpatikus.. néha azért jó ha kiöltözik

2018. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Én a mélységet keresem az emberekben, nem a csomagolást, ami beborítja őket.
2018. dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 .:bezzegrégen:. ***** válasza:
87%

annyi h ha talal egy normalis ffit maga mellé, akkor Neki viszont akarjon tetszeni. akkor mar egy parrol van szo, a pasinak kell az a no. de a gesztus. meg ez amugy a kapcsolat formalodasa.(es itt nyilvan nem arra gondolok hogy a farmer/polo atavanzsal neccharisnya koldokig dekoltalt bluz es nyelvpiercing kombova, csak valami. en pl ruhellem az inget nyakkendot, de a felesegem kedveert neha veszek fel. meloba is. es ahogy ramnez olyankor, szinte zavarbaejtoen jo. (es nem azt jelenti ez sem hogy kirugdos az agybol ha farmert es polot viselek. borostasan.

de a humorral gondok lehetnek.(kerdes miert nem nevetsz nincs kinek vagy ez ilyen alaptulajdonsag)

2018. dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Számomra a 9. pont miatt nem lennél megfelelő...illetve én nem lennék számodra, mivel nekem soha nem kell gyerek.
2018. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

1. Az, hogy huszonéves pozitív, egy korosztály vagyunk, az hogy egyetemista semleges, ha érdekes szak amiről el lehet beszélgetni, az pozitív, de én nem papírokhoz kötöm a társkeresést.


2. Pozitív, utálom a tirpák, gyökér, proli lányokat, akiknek kiesik a kapanyél a szájukból.


3. Introvertáltságnak is vannak fokozatai. Ha még normális szinten van, akkor ok.


4. Ez inkább negatív, ha valakivel sosem tudsz együtt nevetni semmin, az elég para.


5. Inkább negatív, de nem kizáró ok.


6. Ha így is tetszik, akkor pozitív.


7. Ezek közül csak a lapos fenék negatív.


8. Nem a tény fontos, hanem az ok, amiért ez így van. Ha visszataszító személyiség, külső az oka, akkor nagy negatívum.


9. Semleges.


10. Így is lehet szexi valaki.


Összességében nekem egy szürke kisegér képét mutatja ez a lány. Ha egy kicsit nyitsz a világra, bulizol, és adsz magadra (ruha,smink,sport fenékre) akkor nem sokáig maradsz csókszűz is, és ettől te még nem leszel valami olcsó kis riherongy.

2018. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
1-4-7 nálam kizáró ok.
2018. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A humor dolgot nem úgy értettem, hogy soha nem nevet, hanem inkább úgy, hogy nem tudja értékelni mondjuk a pisi-kaki-szex humort, az Adam Sandler és egyéb romkom filmek humorát, a "szívatást", prankeket, másokat nem szeret kiröhögni, nem kárörvendő, de természetesen nevet, ha egy társaságban elhangzik valami vicces. Inkább az ironikus, szarkasztikus humort kedveli.


Az öltözködéssel kapcsolatban pedig természetesen igyekezne tetszeni a párjának (bizonyos határokon belül, szóval nem a miniszoknya-hálóharisnya-tűsarkú kategóriára gondolok), de mivel nincs párja és nem igazán jár "kiöltözős" helyekre, ezért egyelőre a saját ízlésének megfelelően öltözködik.

2018. dec. 8. 19:39
 10/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
29%

1. Se nem előny, se nem hátrány. A diploma nem észt ad, hanem csak tudást. (-/10)

2. Milyen területen okos? Milyen területen értelmes? Gondolom nem egy polihisztorral van dolgom, aki mindenhez ért. Az "okos, értelmes" paraméterek teljesen szubjektívak. (-/10)

3. Kerülöm az introvertált nőket, ravaszak, sumákok, sunyik, cselszövők, beteges konteó-gyártók. Egyértelműen hátrány. (0/10)

4. A legkevésbé sem tud érdekelni, ha spéci a humorigénye. Feleslegesen nem fogom törni magam, hogy a kedvébe járjak, s erőltetve adjam elő, hogy hasonló a humorérzékünk. Ritkán való viccelődés, szubkulturális humorizálás paramétere miatt meg kb. egy besavanyodott, unalmas nő lehet. Nekem fontos, hogy amit nem kell komolyan venni, abból lehessen mindig humorizálást, viccelődést faragni. (0/10)

5. Ezt én nem hiszem el. Ebben valami csalafintaság van. Nincs olyan nő, aki ne járna el buliba, és/vagy ne inna bizonyos időközönként. (0/10)

6. Lényegtelen paraméter. (10/10)

7. Lényegtelen paraméter. (10/10)

8. Ezt sem hiszem el. Alap kamuduma a nőknél. (0/10)

9. Én is szeretnék. Majd egyszer, de nem most, meg nem holnap, de még évek múlva sem. Ha ő szereti a randalírozó, ordibáló kölyköket, akkor lelke rajta. Számomra semleges női paraméter, csak engem ne inzultáljon a gyerektémáival. (5/10)

10. Lényegtelen paraméter, bár azért ne legyen slampos. (8/10)


33 pont a 100-ból. Ennyire felelnél meg nekem, szóval kb. semennyire.

2018. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!