Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Össze jönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Össze jönnétek olyan nővel aki nem bújos, nem érzelgős, nem romantikus, nehezen fejezi ki az érzéseit?

Figyelt kérdés
Esetleg együttélésnel néha, néha szertne külön szobában aludni mert nem szeret mással egy agyban aludni mert nem piheni ki magát úgy ?
2018. dec. 8. 22:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
13%
Ez egy autista nő?
2018. dec. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Miért lenne autista?
2018. dec. 8. 23:00
 3/27 anonim ***** válasza:
44%
Honnan tudod, hogy ilyen vagy?
2018. dec. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
27%

A bújósság, az érzelgősség, a romantikusság csak egy megjátszott szerep a nők részéről.

Személy szerint nekem nagyon fontos, hogy ne telepedjen rám, ne akarjon az életem része lenni a nap 24 órájában.

2018. dec. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
40%
Magyarul szinte minden hiányzik belőle, amitől nő a nő. Nem hiszem, bár én azt gondolom, ilyen típus nincs. Ha megfelelő a partner, akkor előtte megnyílva ezek a dolgok is felszínre törhetnek.
2018. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%

Nem.


Sajnos én olyan vagyok akinek szüksége lenne ezekre a dolgokra, hogy legyen reményem abban, hogy embernek lenni és érezni jó, valamint én magam is nehezen fejezem ki az érzéseim így, ha mind a ketten ilyenek lennénk akkor előbb utóbb konfliktushoz vezetne, mert úgy gondolnám, hogy nem szeret és ebből lennének a sorozatos veszekedések és a különalváshoz pedig valami olyasmit társítanék, hogy biztos az ő részéről már nincsenek érzések. Ezeket pedig jobb elkerülni.

2018. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Igen, összejönnèk, nem lenne gond. Hasonlô vagyok.
2018. dec. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ha lehet azért vele romantikázni csak nem igényli minden nap akkor igen összejönnék!
2018. dec. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Soha nem voltam bújos nem is vágytam rá soha. Volt olyan párom aki elvárta tőlem mert szerette volna ha csinalom de nekem soha nem jött magamtól mert kényelmetlen és nem érzem magaménak . Romantikus se voltam . Nem tudok mit kezdeni a romantikaval. Érzelgőseget sem szeretem egy kapcsolatban. Nalam egy ideális kapcsolat olyan mint egy nagyon szoros barátság szexel. Az alvas igen, nem tudok minden áldott nap valaki mellett aludni egyszerűen sok nekem szükségem van arra hogy egyedül aludjak mert az engem megnyugtat jobban érzem magam úgy. Hülyén hangzik de sokkal nagyobb biztonság érzetet ad nekem maga a tudat hogy egyedül alszom így jobban el lazulok alvasnal és ki pihenem magam

Másik zavar alvas közben a másik , hogy horkol , mozog , szuszog ettől nem tudom magam ki pihenni . Tudom hogy sokan imádják az együtt alvást mert milyen romcsi de én irtozom tőle. Ezt nem igazán fogadjak el mert sértődés van belőle egy kapcsolatban.

2018. dec. 8. 23:16
 10/27 A kérdező kommentje:

#8 milyen romantikara gondolsz ? azért nem mindegy

Ne legyen túl nyálas , gej , sok.

2018. dec. 8. 23:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!