Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedik furcsán?

Figyelt kérdés
most kezdtem az egyetemet, van egy fiú akivel időnként egy társaságba sodródunk, és eléggé fura. Ritkábban mosolyog velem össze mint másokkal, ritkán szól hozzám, akkor se néz rám. Olyan már volt, hogy mástól kerdeztem o meg vissza valaszolt valami hulyeseget (viccbol?). Hogyha a kozelemben sétál akkor neha furcsa mozdulatokat tesz. Ha egy térségben vagyunk, es messze van altalaban felém nez, de ha odanézek latom, hogy nem engem nez, hanem csak abba az irányba. Nagyon fura, es nem tudom, hogy bejövök neki vagy miert ennyire fura... 20L

2018. dec. 8. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint a 11 evesek...:D
2018. dec. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg bejössz neki.
2018. dec. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Tetszel neki, de félénk.
2018. dec. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem meg te vagy fura. Úgy írsz egy emberről, úgy vizslatod, mint egy megszállott, elmebeteg gyilkos valami krimiben. Nincs neki semmi baja, csak te nem tudod elviselni, hogy keresztülnéz rajtad, észre sem vesz.

Nem, nem jössz be neki, csak te kicsit (nagyon) el vagy ájulva saját magadtól, ezért beleképzelsz mindent a tetteibe.


Komolyan ráz a hideg az ilyen idióta libáktól.

2018. dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ki mondta, hogy el vagyok szállva magamtol? Egyszeruen csak feltűnt, hogy valaki furcsán viselkedik velem...
2018. dec. 9. 00:13
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell mondani, üvölt rólad. Egyetértek vele.
2018. dec. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!