Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm furcsa dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm furcsa dolgot mondott. Ezt most hogy dolgozzam fel? Ti mit gondolnátok a helyemben? Nem is értem.

Figyelt kérdés
azt mondja, hogy ő szexuálisan a lányokhoz vonzódik. De nem tudna kapcsolatot lánnyal elképzelni csak fiúval. És hogy szeret engem, velem tervezi a jövőjét/családot de a lányok jönnek be neki
2018. dec. 10. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biszex?
2018. dec. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Feleségem ugyanez. Szabad neki csajozni, vagy lányt hazahozni.
2018. dec. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es! Nekem az megcsalás lenne.. maximum a 3asba lennék benne
2018. dec. 10. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Valójában leszbikus, hisz a férfiakra nem indul be. De nem meri felvállalni, fél a társadalmi ítélettől. Te lennél neki az álca.

Kérdés, hogy te olyan feleséget akarsz-e, aki téged nem kíván, nem szeret, csak mint barátot.

Legyen eszed.

2018. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4-es. Szerintem szeret és elég 10/10es vadmacska az ágyban... ha nem élvezné nem hiszem hogy az lenne :D

De lehet hogy igazad van..

2018. dec. 10. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!