Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van Budapesten színvonalas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van Budapesten színvonalas MGTOW-közösség?

Figyelt kérdés

Értsd: nem incelek, szűz férfiak gyülekezete, hanem sikeres, tehetős emberek, akiknek idézőjelesen felnyílt a szemük.

Csak ismerkedem a témával, és jó lenne élőben is megismerkedni ezekkel az emberekkel.


Kérem, csak az válaszoljon, aki konstruktív módon hozzá tud és akar szólni a témához. Köszönöm!


2018. dec. 11. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Hogyan szerepelhet a színvonalas és MGTOW egy mondatban? :DDD


Tudom, hogy konstruktív hozzászólást vársz, de maga a kérdés nevetséges. Másrészt, nem tudom, miért kell neked ahhoz társaság, hogy ne nőzz. Ez mindenkinek a magánügye, tök fölösleges rá közösséget építeni, hogy van-e valakid vagy sem.

2018. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1: Ami meg szerintem nevetséges, az az, hogy képtelen voltál türtőztetni magadat, és önuralmat gyakorolva nem válaszolni. A gyülekezési jog pedig mindenkit megillet, függetlenül attól, hogy te érted-e az adott csoportot összekötő kapcsot, illetve egyéni nézetrendszeredben azt mennyire tartod elfogadhatónak, illetve logikusnak.

Kérem, hogy mellőzd a további trollkodási kísérleteket. Főleg, hogy láthatólag fogalmad sincs, mit jelent ez az egész mozgalom.

2018. dec. 11. 11:42
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Kolbászfesztiválra akarsz menni?
2018. dec. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Pénzhiány miatt nincsen. Az MGTOW az egy újabb hülyeség, mint régebben a PUA volt, csak adtak neki egy másik nevet, mert vannak akik ebből meggazdagszanak. Könyvet írnak róla, oktatóanyagot készítenek, ezeket elkezdik online árulni és meggazdagszanak, holott az egész egy szarság. Így is jó sok tehetetlen hülye férfit lehúztak a PUA-val, azok már tanultak a leckéből.
2018. dec. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Eddig akárhány mgtow arcot ismertem, egyikük sem volt sikeres, tehetős...de off, írj rá Huffnágelre, elég könnyű megtalálni az eredeti profilját a facebookon, ők szoktak valamit ügyködni.
2018. dec. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Ja és ne fáraszd magad privivel én nem szeretek semmilyen közösséget, ami valami szektás marhaságon alapul.
2018. dec. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Színvonalas mgtow közösség... Ez a nap vicce!
2018. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy volna. Kezdeményezéseket lehet találni ugyan, itt Gyakorin is felvetésre került a kérdés pár alkalommal, de gyakorlatba ültetéséről nem tudok.
2018. dec. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kevesen választják ezt az életmódot legyen az nő vagy férfi akármennyire is "nyíl ki a szemük"..szóval nem hinném ez inkább kényszer életmód mint közösség..
2019. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!