Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után kezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kezdett titeket bántalmazni a párotok?

Figyelt kérdés
Milyen szinten bántalmaztak (gondolok itt verbális és fizikai bántalmazásra) ? Kitudtál szállni a kapcsolatból vagy bene ragadtál? Nők és férfiak válasza is érdekelne, hisz mindkét nemmel megtörténhet szerintem.

#kapcsolat #bántalmazás #verbális/fizikai bántalmazás
2018. dec. 11. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Ha normálisan megválasztja az ember a párját, soha nem történhet meg.
2018. dec. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Engem kb. 1 év után, verbálisan.
2018. dec. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Soha nem bántott se fizikálisan, se verbálisan, és én se őt.


A bántalmazásnak egy normális kapcsolatban nincs helye.

2018. dec. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Annak idején, a legelső barátom bántott. Pár hónap után elkezdte, de amikor el akartam hagyni, fenyegetőzött, hogy megöli magát. Volt hogy meztelenül kiállt az erkélyre, és le akart ugrani, busz elé sétált, stb. Nem mertem elhagyni ő meg tovább folytatta a dolgokat. Megverni konkrétan nem vert meg, de a nyakam szorongatta, a kezem hátra csavarta, neki lökött a falnak, szexuálisan is bántalmazott. Lefogott közbe, és olyan dolgokat tett, amik fájtak, nem csak testileg, de lelkileg is. Mindezek mellett folyamatosan félre kacsingatott, lebukott, persze ő volt megsértve, hogy én nem értem meg. Kb 3 év után arra jutottam, ha megöli magát akkor hajrá, nem érdekelt. Mikor megmondtam neki, bezárt a lakásba, akkor már tényleg megvert, a többit nem részletezem, a következő emlékem, hogy otthon vagyok a szobámba, fogalmam sincs, hogy és mikor jutottam haza. Utána letiltottam mindenhonnan. Mondanom sem kell, hogy sajnos nem ölte meg magát. Azt bánom, hogy nem előbb léptem ki ebből a kapcsolatból...
2018. dec. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

verbálisan elég hamar. (a rózsaszín ködtől nem vettem észre, vagyis ez nem igaz észrevettem csak nem foglalkoztam vele)

fizikailag 1 év után. feljelentés és szakítás lett belőle

25/N

2018. dec. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

úristen, részvétem mindenkinek akinek hasonlókat kellett átélnie :(


én férfi vagyok, nincs kapcsolatom és nem is volt, pont ezek miatt. félek, hogy mi van, ha a nő kihozza belőlem, mert van amikor kilehet és hát egy nő elég könnyen kihozza az állatot a férfiból. Nem okolni akarom a nőket, ne értsetek félre, csak van amikor az ember feszült és a nő még rátesz egy lapáttal, hát ezért sem szeretnék kapcsolatot, az apám is ilyen volt, verte az anyámat és én nem szeretnék ilyen lenni, ezért nem is kell magam mellé senki.


Sajnálom, hogy rengeteg ilyen van, mert bizony rengeteg! csak ahol élek, 85%ában a párkapcsolatban már volt pofon, és több, mint a felében még mindig elcsattannak.

2018. dec. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Majdnem két év után. Akkor éreztem először, hogy nem érdemlem meg azt a stílust, ahogy beszél velem, és direkt akar megbántani. Mindenki engem nevezett hisztisnek, mert milyen remek ember, megfogtam vele az isten lábát. Aztán jöttek a durvàbb lelki bántalmazàsok, persze a négy fal között. Még mindig azon lovagolt a családom, hogy eltúlzom, nem hogy megbecsülnèm magam.

A végén már féltem tőle. Úgy mentem el tőle, hogy a szüleim azt mondták, hogy ha elhagyom, ők többet nem ismernek, oda ne is menjek, elb..om a szerencsémet.

Évekig nem állt helyre velük se a kapcsolat.

De nem is bànom.

Az exem következő barátnője hamar megkapta a pofonokat is. De akkor màr terhes volt. A szüleim hallották vissza (anyu a rendelőben dolgozik), akkor jöttek laposkúszasban, hogy lehet, hogy igazam volt, és mégse attól lesz valaki jó ember, hogy engesztelésül vesz egy ékszert.

2018. dec. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Verbálisan két hét után, fizikailag 20 év után. Mert ő szerelmes! Természetesen másba.

Most is itt vagyok, itt ragadtam.

Az elején a rozsaszin köd ugye, mostmár nem találom a kiutat. Bordrlinos nárci emberröl beszélek, aki a világ legjobb embere mindenki szerint..


Nem látom a kiutat!!

2018. dec. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Verbálisan 3 hónap múlva,egy évre rá fizikailag.Nem sikerült még kiszállni.Nem rendszeresen bánt,de pár alkalommal előfordult.Exem 4 év után ütött meg először,a második pofonnál leléptem (csöbörből vödörbe)
2018. dec. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8-as. Nagyon sajnálom. Ahogy tudsz azonnal lépj ki ebből a kapcsolatból.
2018. dec. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!