Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az arrogancia és lenézés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az arrogancia és lenézés azokkal a férfiakkal szemben, akik 30-45 évesek és még mindig a fiatal csajokat hajtják bulikban? Savanyú a szőlő?

Figyelt kérdés

Sokan összekötik azzal, hogy az ilyen férfiak biztos még az anyjukkal élnek és anyuci mos/főz/takarít utánuk ők meg csak buliznak és játszanak és van egy régi 20 éves verdájuk amivel elszédítik a fiatal tyúkokat. Ez nem igaz. Biztos vannak ilyenek is, de pont nem ezekre jellemző. Rengeteg 30 feletti sikeres vállalkozó, mérnök, fejlesztő férfit ismerek akik még ki akarják élni magukat mert úgy érzik ezt kiérdemelték. A legnagyobb nőcsábászok is azt mondják, hogy nincs jobb dolog annál, mint érett fejjel, 35 évesen fiatal friss 20-23 éves csajokkal kavarni. Ez minden férfi álma, miért is degradálják az ilyeneket? Ennyire irigyek az emberek?

Vagy akkor mutassatok már nekem egyetlen példát élőben vagy akár itt is, hogy olyan férfinek lenne irigylésre méltó élete aki fiatalon 30 körül megházasodott és családot alapított és jól járt vele. Alapból nagyon kevés ilyet ismerek, de azoknak rendre így néz ki az életük: egész nap güriznek, hogy fent tudják tartani a családjukat, rosszabb esetben még óriási lakáshitelt is a nyakukba vettek, mert jön a gyerek és kell a nagyobb lakás, és egy jó kemény 12 órát átdolgozott nap után mi várja otthon? A depressziós felesége akivel már megszűnt a kezdeti fellángolás, a szerelem, és 1-2 nyígó kisgyerek. A depresszió és a libidócsökkenés kötelező velejárója a gyerekre való vigyázásnak és otthonülésnek, tehát sokan a szexet is úgy ahogy van elfelejthetik, vagy csak alkalmakkor fekszik le velük a feleségük amikor a férfi már nem bírja tovább szex nélkül, akkor sem élvezik, csak fekszenek mint egy fadarab. Ez a hála azért mert a belüket is kidolgozzák.

Mutassatok már valakit aki egy ilyen életre irigykedik, aki azt mondja hogy váó nekem ilyen élet kell és semmi más nem, és hogy mennyire irigykednek azokra a pasikra akik így jártak, mert én ilyet nem ismerek. Valójában minden férfi rémálma ez, és ha valakivel megtörténik azt sajnálják, hogy hát így járt, nem kellett volna hagyni, hogy a szerelem elvakítsa, ami egy mulandó dolog egyébként is meg stb. Én azt látom, hogy iszonyú sokan cserélnének egy olyannak akik sorra dugják a 20-as lányokat még idősebb korukban is, én nincs a nyakukon felelősség és korlát. Azok a nők akik lenézik az ilyen férfiakat, valójában csak borzalmasan irigyek rájuk?


2018. dec. 11. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2%
Nem hinném hogy savanyú lenne a szőlő. Pont hogy édes a friss és ropogós szőlő... ;)
2018. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

En nem vagyok rajul irigy, csak kb. elhanynam magam, ha 40+-os bacsival kene lennem, es senkit nem keresek 25 felett.


Nem unod meg?

Sokadik kerdesed ma a temaban.

Amugy szanalmasak az ilyen pasik.

2018. dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Egy családcentrikus nő nem fog kedvelni egy nem családcentrikus férfit. Nem kell ezt ennyire túllihegni. :) 20-23 évesen is ezt gondoltam és nem dugattam szét magam 35 éves mérnökökkel... Bennem abszolút nem az irigység van, hanem inkább a félelem, hogy egy ilyen férfi mellett én csak sérülnék. Remélem megérted, hogy ezt el akarom kerülni. :) A szerelem és szeretet nélküli élet nekem nem perspektíva.
2018. dec. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Már 20 évesen is szánalmasnak tartottam azokat a harmincas/negyvenes férfiakat, akik a utánam és a korosztályom után futottak, nálunk próbálkoztak. Általában ezek a saját korosztályukhoz teljesen éretlenek voltak, amolyan EQ nulla nagyra nőtt kamaszfiúk, pont ezért bepróbálkoztak a naiv, kiforratlan, irányíthatóbb fiatal csajoknál, akik még fel tudnak rájuk nézni, mert szart se tudnak az életről.. Az ilyen állandó nőcsábász figuráktól szintén hányingerem volt mindig is, de az összes barátnőmnek ugyanígy. De persze, biztos irigykedünk, hiszen csak ezért ébreszthet bennünk ellenszenvet valaki viselkedése, más oka nem is lehet.. :D
2018. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%
Itt arról van szó, hogy a nők megszokják a húszas éveikben, hogy körülöttük forog a világ és ezután érthetően drámaként élik meg, ha kiesnek a legjobb férfiak látóköréből. Ez olyan, mintha egy gazdag gyerek úgy nő fel, hogy soha semmitért nem kellett megdolgoznia, ő is a világvégének érzi, ha egyszer csak elfogy a pénze és neki is ugyanúgy be kell állni a gürizni, miközben körülötte mindenkinek ez a természetes. A kiváltságok között nőttél fel, akkor az egyenlőség elnyomásnak tűnik.
2018. dec. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Dehogy savanyú :D jól megvagyok a 28 éves, érett, felnőtt, korombeli barárommal, sosem kellene ilyen pánpéter szindrómás fazon.

25/N

2018. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

"ha kiesnek a legjobb férfiak látóköréből"


Szóval a "legjobb" férfi jellemzője: 45 évesen sem akar elköteleződni, nem akar felelősséget, és sorra dugja a 20 éves lányokat. Minden nő ilyen férfiről álmodik. Ja, nem. A nők nagy része örül, ha az ilyen tini-vén kappanok látóköréből kikerül.

2018. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
5%

A gyakori annyira vicces :D Itt a legnagyobb bűn az, ha valaki idősebb létére fiatalabb nővel van - szörnyű, megbocsáthatatlan. A való életben meg pont azt látja az ember, hogy rengeteg huszonéves nő jár harmincas, negyvenes férfiakkal.

A kedvencem a 82%-os, ékezetek nélkül író, frusztrált feminista. Minden hozzászólásából sugárzik a düh, gyűlölet és frusztráció 👹👹👹👹


Amúgy 30 alatt vagyok, mielőtt jönne a vádaskodás

2018. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
En huszoneves no letemre soha nem jonnek ossze egy apukakoru ferfivel. Csak arra tudok gondolni, hogy huszonevesen, meg a harmicas evei elejen se sikerult neki no, kapcsolat, sot nem is vagyik ra. En ezzel szemben komoly kapcsolatra megyek, igy eselytelen, hogy egy 40+-os ferfivel osszejojjek, foleg egy ejszakara. Szerintem szanalmas, es irigy meg vegkepp nem vagyok az ilyen emberekre. Az meg, hogy ezek a ferfinak nevezett lenyek lennenek a nok idealja szinplan csak hataaaalmas nagy baromsag. Nem azt mondom, hogy lehetetlen a fiatal no-idos ferfi kapcsolat, de ugye ott ottvan, hogy KAPCSOLAT, es azok a ferfiak nem dugnak meg minden ami mozog es fiatal.
2018. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

"Itt a legnagyobb bűn az, ha valaki idősebb létére fiatalabb nővel van - szörnyű, megbocsáthatatlan."

Nem az, én pont így élek. A különbség az, hogy én a kérdésben felvázoltakkal ellentétben ugyanazzal az egy darab férfival öt éve. Segítek mi következik ebből: ez azt jelenti, hogy ő is ugyanazzal az egy darab nővel (velem) él, nem pedig minden hétvégén mással. Az nem volt opció, hogy egyszer levarr, aztán dob és jöhet a következő. A korkülönbség az inkább egy sajnálatos körülmény, amihez mindkettőnknek sokat kell alkalmazkodni, hogy a kapcsolatunk működjön.

2018. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!