Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbi alapján szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi alapján szerintetek nyert ügyem van ennél a nőnél?

Figyelt kérdés
A kollégákkal arról beszéltünk, hogy nagyon kövér, elhízott nő csipke tangát vesz. A beszélgetéskor ott volt az a lány is, az a kollegina, aki tetszik nekem egy ideje. Az a lényeg, valaki mondta, hogy meglát egy olyat, és elmegy a kedve a szextől egy életre. Erre mondta ez a kollegina, hogy: "Van az a férfi test, amitől nekem is elmegy... Mondjuk, van az a test, amitől megjön. Se nem sovány, se nem dagadt, magas, ha már én is az vagyok, némi izom, lehetőleg széles vállak... Tűrhető fej, tűrhető személyiség." Nagyon megjegyeztem amit mondott, mert ezzel kvázi elmondta, milyen férfit keres, és úgy érzem, én ebbe bőven beleillek. Talán csak széles vállam nincs annyira.
2018. dec. 11. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2018. dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Komoly szellemi teljesitmeny ebbe ezt latni bele 😃

Ketszer is elolvastam, de lila gozom nincs, mibol vontad le ezt a kovetkeztetest 😀

2018. dec. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem biztos hogy rád gondolt :D kiderül, ha kezdeményezel :D
2018. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az ilyen "beszéljük ki azt, aki ronda és röhögjünk rajta, hogy egy kicsit elfelejtsük a saját nyomorult életünket" típusú emberektől mindig hányingerem lesz. Milyen vállalatnál dolgoztok pontosan? Csak hogy tudjam, melyik ez az alja hely, hogy elkerüljem.
2018. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen mondjuk ebben igazad van. De ilyen egy elbszott munkahely valóban. Még ha nem is olyan vagy, akkor is, vagy sodródsz velük, vagy kiutálnak téged is. :D
2018. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amugy neked is van barátnőd és az mellett érdeklődsz a kollegina iránt?

Csak érdekelne

2018. dec. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Felőlem lehetnél álmaim pasija, de ha ilyen tirpák módon viccelődsz embereken, tuti egyből kiábrándulnék. Már nem az általánosban/gimiben vagyunk, hogy mások külsején gúnyolódjunk és ez legyen a téma. Magas lehet a szint nálatok... ;)
2018. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Igen, nekem is ez jutott eszembe. Szerintem kapanyelet gyártanak valószínűleg. :'D
2018. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez semmi.


Mi lenne ha randira hívnád?

2018. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!