Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten érdemes egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten érdemes egyáltalán elkezdeni csajozni 28 évesen, vagyontalan, albérletben élő férfiként?

Figyelt kérdés

Albérlet : 8nmes szoba.

Vagyon : nincs.

Autó : nincs.


Úgy gondoltam evezhetnénk együtt a jövendőbelimmel!


2018. dec. 11. 20:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Várj még 10 évet, akkor leszel a csúcson, és akkor már a 20 éves csajok a lábaid elé borulnak.
2018. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
34%
A csajozáshoz nem vagyon kell, hanem jó duma és egy hímtag. :)
2018. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Az együttevezés egy szuper dolog, de mit csináltál 28 éves korodig, hogy egyáltalán semmit nem sikerült elérned?
2018. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Vedeltem, dolgozgattam. Így alakult, nem sikerült vagyonra szert tenni egyelőre.
2018. dec. 11. 20:57
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak úgy mellékesen vedeltél? Persze, minden nő álma.
2018. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%

Pont ezen gondolkoztam egy múltkori kérdésed kapcsán, hogy heti 3x főzzön a nő.


A vicc kedvéért: összejönnél velem. Nekem van saját lakásom, nálam laknánk. Van befektetett pénzem, jó munkám, a rezsi nagyobb részét én állnám, a programokat, utazásokat is. Nincs, nem volt soha káros szenvedélyem, és kicsivel a szinted felett vagyok. Az lenne az alap, hogy mindennap meleg vacsorával vársz.

2018. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Pumukli alfahím ***** válasza:
6%
6-os,azt a kérdést én tettem fel,nem a kérdező.
2018. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%

Miért akarnék egy ilyen emberrel összejönni? Egy évvel fiatalabb vagyok, mesterdiplomám van, jó munkám, összekapartam hitellel egy lakást önerőből és nemsokára veszem a kocsimat.

Ha jól emlékszem, ráadásul te vagy az, aki mindenféle új nickneveken ábrándozik fiatalka kislányok után, meg nőgyűlölő fantáziakérdéseket tesz fel napi 24 órában, tehát továbbra sem fejleszted magadat.

2018. dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%

Ha ennyire zavar, hogy nincs vagyonos, akkor csinálj. Fizetéstől függően 2-3 év alatt össze lehet szedni egy kocsira valónyit. Plusz, amikor megvan a kocsi, akkor azt költöd rá, amit félretettél.

Nyafoghatsz, vagy a 30. szülinapodra meglepheted magad egy kocsival. Nem kell, hogy drága legyen. Hajrá.

2018. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Remek befektetési tanács utolsó, gondolom nő vagy te is..

Veszek egy kocsit és? Akkor tűnni fogok valakinek vagy mi? Nincs impotensebb "befektetés" egy autónál


Az ingatlannak több értelme lenne, arra viszont nem lesz pénz még nagyon sokáig.

2018. dec. 11. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!