Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Volt már, hogy a megérzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Volt már, hogy a megérzésetek elég erős (pozitív) volt egy férfi irányába, de csalódtatok?

Figyelt kérdés
Ha igen, hányszor volt ilyen?

2018. dec. 13. 12:38
 1/6 A kérdező kommentje:
A csalódást persze nem arra értem amikor együttélsz vele és később szerencsejáékba kezd stb, hanem a kezdetekre.
2018. dec. 13. 12:39
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy szimpatikus volt, aztán megszólalt és az hervasztó volt. De nem voltak erős megérzeseim, csak kedvesnek tűnt.
2018. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem megérzésnek nevezném de párom nagyon pozitív személyiségnek tűnt először épp ez fogott meg benne. Aztán kiderült hogy ennek nagyresze máz. Habár ennek ellenére egy egész jó kapcsolat lett a dologból most lehet hogy ez vet véget neki mert évek alatt se tudtam megbékélni igazán azzal az énjével amit az elején a humorral és látszat vidámsàggal leplezett.
2018. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt. Elhagyott mire beleestem. Búfelejtőnek használt, csak megszólalt a lelkiismerete.
2018. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általàban mindegyiknél volt megérzésem, csak sajnos nem hallgattam rà.A megérzések sosem csalnak.
2018. dec. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyannal még nem volt, akivel effektíve elkezdődött volna vmi vagy akartam volna tőle vmit, de mással már volt. Volt főnököm, szuper családapának tűnt, nemrég született gyerek, feleségével kedves, nem is tűntek elhidegültnek... aztán 1 évre rá kiderült, hogy vmi szutyokkal csalta a feleségét csak mert annak kellett volna még szülés után egy kis idő regenerálódásra, és inkább félrekúrt (az új nő amúgy egy nulla a feleséghez képest kölsőre, belsőre, mindenhogy). A feleség kivágta persze. Aztán most az új nő is terhes, de hallottam dolgokat, hogy bulikon őt is megcsalogatta bőszen...
2018. dec. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!