Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem még az exem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem még az exem? Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

15 évvel ezelőtt volt egy vőlegényem,akkor szétmentünk.Nagyon ritkán futottunk össze,de akkor picit mindig felkavart.Pár hónapja meghalt egy rokona akit tudom nagyon szeretett.Írtam neki egy sms-t kicsit beszélgettünk,örültem neki.Azóta többször összefutottunk úgy tud rám nézni persze én is csillogó szemekkel :(

Én azóta férjnél vagyok van 2 gyerekem.Kicsit elhidegültünk egymástól a férjemmel,építkezés egyéb gondok.Hogy tudnám őt elfelejteni?10 éve vagyunk házasok soha fel sem merült bennem a megcsalás gondolata most meg azon kapom magam milyen lenne az exemmel.

Szörnyű ez a helyzet.


2018. dec. 15. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rakd rendbe a kapcsolatod a férjeddel, a múltat meg zárd le. Azért kombinálsz, mert nem jó a jelenlegi helyzeted. Ha rendben lenne, eszedbe sem jutna mással foglalkozni.
2018. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem. A jelenleginél a negatív dolgokra koncentrálsz az exednél meg a jóra. Miért mentetek szét, ha arra gondolsz is ilyen boldog leszel mint amikor fantáziálsz róla? Sztem is rakd a férjedbe az energiát. Jobban jársz te is és a gyerekek is.
2018. dec. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igen ezen vagyok éppen.Ės igen tudatosult hogy azért történhet ilyen,mert nincs rendben a házasságunk.Túl sok érzelmi sokk ért mostanába.
2018. dec. 15. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként sztem mindenki életében van egy nagy ő, akivel ha találkozik elkezdi kalapálni a szíve. Nekem is van. Éppen összefutottunk vele a férjemmel egy bevásárlóközpontban.Egyből zavarba lettem, mit gondolhat stb. Pedig szerelmes vagyok a férjembe minden rendben van köztünk és eszem ágában sem lenne őt eldobni se kiért. Szóval ezt így magamban szépen elfogadom és bedobozolom egy szép emlékként. Mást nem tehetsz.
2018. dec. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig én is így voltam,mert ritkán futottunk össze.Most meg elég sűrűn,így hogy volt pár üzenetváltás is,jobban felkavart :(
2018. dec. 16. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne keresd az alkalmat az exeddel való kapcsolatra!

Építkeztetek. Sok bajjal, gonggal jár. Viszont van házatok, férjed (akit szeretsz!), gyerekeid (akiket bizonyára imádsz). Kérlek - ne tégy meggondolatlan lépést! Az exed lehet hogy éppen magányos és jól jönnél neki vigasztalónak. Nem jönne elő ismét a szétválásotok oka??

2018. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!