Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb.20 évesen elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb.20 évesen elfogadható magatartás egy lánytól hogy elkezdek vele beszélgetni normálisan aztán egyszer csak nem olvassa el többé amiket írok?

Figyelt kérdés

Miért nem érzi ilyenkor egy lány hogy megbántja a másikat? Őszintébb lenne ha megmondaná az igazat. Az is bántó lehetne de legalább nem húzná a másikat.


Hogy legyenek a normális férfiak rendesek a lányokkal miközben én is rendszeresen ilyenekbe futok bele.


Most jöhetnek a gyk szókaratésai: mert nem vagy helyes, biztosan unalmas vagyok, mit akarok a nyolc általánosommal stb.


Nem szeretek felvágni semmivel de a lányok helyesnek tartanak. Nekem igenis vannak normális hobbijaim, tanultabb vagyok, adok magamra és mások véleménye alapján jóarc aranyos srác vagyok.


Én általános iskolában nem mertem megmondani egy lánynak akinek tetszettem hogy bocsi de nem tetszel. Szegény ajándékot is vett nekem stb. Már rég eljutottam oda hogy intelligensen lehet kezelni ezeket a szituációkat és jobb megmondani azbl igazat.


Igazából el sem jutottunk egy normális beszélgetésig mert én kérdeztem folyton.



2018. dec. 19. 10:00
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
92%
Le merem fogadni, hogy te is csináltál már ilyet. Valakinek bejöttél, írogatott, de te idővel le se szartad, mert nem fogott meg az illető. Csak az ilyenekre nemis emlékszel, mert csak az marad meg, hogy Téged ki bánt meg, az nem, hogy te is megbántasz olykor másokat.
2018. dec. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
93%

"Igazából el sem jutottunk egy normális beszélgetésig mert én kérdeztem folyton."


Nem tunt fel, hogy nem erdekled a lanyt?

2018. dec. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy legyenek a normális férfiak rendesek a lányokkal "


Nem kell általánosítani! Sok fajta ember létezik, mindenkinek különböző az intelligenciája és értelmi érettsége.


Egyébként szerintem az is szánalmas, hogy ezen kattogsz és kiírtál ide egy kérdést ezzel kapcsolatban. Ennek mi értelme is volt? Kiadtad magadból a feszültséged? Vagy könnyítesz az egódon ért sértésen?

Minek foglalkozol ilyenekkel?


Attól, hogy tanult vagy, még nem biztos, hogy értelmes is vagy.

2018. dec. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
34%
Miért nem élőben ismerkedsz ha már "mások véleménye alapján jóarc aranyos srác vagy"?
2018. dec. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Nem, sosem csináltam ilyet. Bunkóságnak tartom ezt.
2018. dec. 19. 10:12
 6/48 anonim ***** válasza:
0%
:D hát a csajok 95%a ilyen...
2018. dec. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Èn csak akkor nem válaszolok már, ha szèpen megmondom hogy bocsi de nem lesz semmi köztünk, ès utána is csak nyomul ès nyomul. Ès nem èrt a szèp szóból. Ilyenkor hagyom hogy megunja a dolgot.
2018. dec. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Igazi magyar mentalitás. Már megint bennem van a hiba, kizárt hogy a lányban akivel ,, beszélgettem ". Miért nem élőben ismerkedek? Mert ritka a hozzám hasonló aki még bizalmat ad a másiknak és hobbijai vannak, nem cigizik, nem részegedik le minden héten, foglalkozik a testével, szép és szerény. Szóval válogatós vagyok mert lehetek is.
2018. dec. 19. 10:26
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

"Igazi magyar mentalitás. Már megint bennem van a hiba, kizárt hogy a lányban akivel ,, beszélgettem "."


Miért, szerinted kiben első sorban? Te nem jöttél rá első körben, hogy lesz..r téged a másik! Ha a csajt érdekelted volna, akkor oda-vissza működő kommunikáció lett volna. De nem így történt.

Egyes lányoknál a nem törődöm kommunikáció is egy taktika az olyan srácoknál, akiket nem vesznek komolyan. Írtam, különbözőek vagyunk, különböző mentalitással és értelmi érettséggel.


Látod, mégse vagy olyan tanult, ha nem jöttél rá, hogy a csajt nem érdekled.

Tudom, fáj az egódnak az igazság, de ez van. Tanulj belőle.

2018. dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
96%
"Ritka a hozzám hasonló aki ... mindenféle fantasztikus... , szép és szerény" :DD Őszintén, elég idegesítő alaknak tűnsz. Ezen felül, nyilvánvalóan nem érdeklődik a lány feléd, ezért írt vissza röviden, aztán rájött hogy nem veszed a lapot, úgyhogy rád rakta a mute gombot. Ha tanult lennél, nem ilyen fekete-fehéren gondolkodnál a dolgokról. Láthatóan képtelen vagy elfogadni mások érveit is. Fárasztó alak.
2018. dec. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!