Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor kapcsolatban vagyunk? Mit kéne tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Rögtön bele is csapok.


Ő 20 éves, én 22.

Hetente 1x találkozunk, mert sokat dolgozunk mind a ketten.

Olyankor úgy megyünk, mint egy pár, kézenfogva, randikat szervezünk, sokat nevetünk, megállunk csókolózni stb


Amikor élőben vagyunk, sokat beszélünk, de amíg távol vagyunk, alig van kontakt (persze, érthető, sokat dolgozunk) de még nap végén se.

Hiányérzetem van emiatt.


A szilvesztert meg barátnőkkel akarja tölteni (ő lány), én meg házibuliban leszek, és nem akar ivós társaságba csatlakozni (pedig nem csak ivásról lenne szó főleg nem felelőtlenül).


Mit kéne tennem, hogy ténylegesen felvállaljuk egymást? Hogy magasabb szinten legyen a kapcsolatunk.

Attól is tartok, mi van, ha csak egy "kaland" vagyok neki, nem több. (igen, férfiként aggódom ettől )



2018. dec. 19. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Idős férfi válaszát olvasod.

Kár, hogy nem írtad meg, mennyi ideje vagytok együtt, pedig fontos lenne tudni.

1). Ha rövid ideje (Mennyi is ez a rövid? Mondjuk max. 3 hónapja), tehát ha rövid ideje, azaz még nem ismertétek meg (nem ismertétek ki) úgy isten igazából egymást, kevés időtök is van a gyakori, hosszabb találkozásokra (apropó: együtt laktok, vagy külön?), akkor elképzelhető, hogy a lány inkább egy jó "boszorkánybuliban" akar szilveszterezni. Én ezt megérteném.

2). Ha hosszabb ideje ismeritek egymást, ha ráadásul együtt is laktok, akkor elgondolkoznék afölött, hogy miért kedvesebbek neki a barátnői, mint Te. Te nem mehetsz vele, mert ott csak lányok lesznek, viszont ő mehetne oda, ahová Te mész.

Te ismered a lányt, Te tudsz jobban dönteni, mint mi, akiket kérdezel.

Summázva: ahogy leírtad, ő mindenképp a lányokkal szeretne lenni. Ha ez nem volt eddig, vagy a jövőben nem lesz gyakori, szinte általános gyakorlat, akkor én minden további nélkül beleegyeznék.

2018. dec. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hosszú választ!


Idén ősszel ismertük meg egymást.

Nem lakunk még együtt, (mind a ketten a családi fészekben vagyunk még).


De jogos a felvetés, hogy rövid ideje van az ismertség, ezért a saját barátnős köre jobban vonzhatja.

Akkor igyekszem ezt elfogadni.


Ettől függetlenül továbbra is kérdés nekem, hogy milyen módon lehetne emelni a kapcsolat szintjét? Mert továbbra se érzem azt, hogy mi most akkor egy pár lennénk, hiányzik az elköteleződés nekem.

2018. dec. 20. 03:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Közelebb kerülni egymáshoz (most a lelki közelségre gondolok) úgy lehet, hogy igyekeztek a lehető legtöbbet együtt lenni és (ezt hangsúlyozzák sokan itt a gyik-en is) beszélgetni, beszélgetni, beszélgetni mindenről, bármiről, ami eszetekbe jut. Így ismered meg a másik nézetét, véleményét erről-arról. Érdeklődd meg (aztán mondd el a magad véleményét is neki) egy könyvről, filmről, énekesekről, színészekről, politikáról, vallásról... Nem sorolom tovább. Egyszerűen - mindenről. Megtudjátok egymásról, hogy hol van a diszharmónia. Na már most - ez vagy kicsiség, szóra sem érdemes, tolerálható (EGY ÉLETEN ÁT!), vagy áthidalhatatlan és örök csipkelődés, gúnyolódás, civakodás okozója lehet, ami hosszú távon elképzelhetetlen és váláshoz vezetne.

Ne ess abba a hibába, hogy mindenben egyezzetek a véleményetekkel, mert akkor sosem lesz egy életre szóló kapcsolatod! Ha így lenne, akkor garantálom, hogy egyikőtök lenne a bólintójános (aki mindent helyben hagy, de lelke mélyén zúgolódik!), a másik pedig lenne az uralkodó, akinek nem lehet (nem szabad!) ellent mondani. Mi pár éve már megünnepeltük z aranylakodalmunkat. Vannak viták is. Mosolyszünet nincs, és az szólal meg elsőnek, akinek a másik felé közlendője van és nm nézzük, hogy ki szólalt meg a múltkor hamarább, tehát most "ki van a soron" a megszólalásra.

2018. dec. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!