Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ránézésre meg lehet mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ránézésre meg lehet mondani hogy ki a leszbi?

Figyelt kérdés
Egy átlagos Nő-ről. Aki nem vállalja fel, szóval nem úgy öltözködik. Mi alapján titulálnak egy Nőt leszbinek?
2010. jún. 28. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Nem. Maximum a viselkedéséből.Nekem vannak meleg ismerőseim, leszbikusok is, és egyikről sem lehet látni.. A fiúkon ezerszer jobban, rajtuk sugárzik.De a lányoknál nehezen lehet megállapítani, mivel a barátnőinkkel is szoktunk hülyülni.Szóval valami nagy oka kell lennie annak, hogy valakit annak titulálnak.:D
2010. jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nehéz megmondani!
2010. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lásd a b*zis kérdésnél lévő válazomat(a kecskenyálas vagyok :D :P), a véleményem ugyanaz: NEM lehet.
2010. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Első A válasz írója 0%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:03



Ezt hogy csináltad?

2010. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ránézésre szerintem lehetetlen. Bár többnyire biszex-ekkel volt dolgom (biszex csajokkal). Azt viszont biztosra mondom, hogy ha olyannal van/vannak, akik "bejövősek" nekik, akkor az a beszédükön és a testjeleiken meglátszik. Nagyon is.
2010. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

(szerintem csak most regisztrált...)


am. nem hiszem, valakin nagyon látszik, hogy leszbi, de valakiről még csak nem is lehet sejteni

2010. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

igen. Most regisztráltam:D eddig csak nézegettem, de mivel kérdést akartam feltenni, muszáj volt regisztrálnom..


Hát, vannak akiken egyáltalán nem látszik ez tény..

2010. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!! Aranyosak vagytok!!
2010. jún. 28. 11:48
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Meglehet ám!

Van egy tuti módszerem.:) Eddig 100% eredménnyel teljesített leszboszik között! Homár ismerősöm nincs úgyhogy nem tudom hogy ott működik e. Csak sajnos egy gond van vele, hogy csak nagy melegben lehet alkalmazni. Fagyizás közben meg kell figyelni a technikáját, a fiuk és leszboszik nyalják a fagyit, lányok szopják a fagyit. Biszexek mind a kettőt alkalmazzák egy fagyin, kb olyan arányban mint a párkapcsolataiban a fiú-lány megoszlás.

Ki nem hiszi, irány a fagyizó.:)

2010. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én harapom a fagyit. Akkor én a szadista leszek? Majd megfigyelem biszex ismerősömön :D
2010. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!