Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők nézik azt egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nézik azt egy férfi pénzénél, vagyonánál, hogy mennyire született bele a jóba, vagy hogy mennyire magának teremtette meg az egzisztenciáját? Vagy inkább csak a végeredmény számít?

Figyelt kérdés
2018. dec. 24. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Neked az nem mindeg? Se nőd, se pénzed...
2018. dec. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
A végeredmény számít,mindegy hogy honnan jön a pénz.
2018. dec. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

A pénz nem boldogít.

Számomra nem ez az elsődleges párkeresésnél. A lényeg, hogy legyen állandó bejelentett munkája, legyen félretettje, ismerje a spórolás fogalmát és ne minden értelmetlen sz..rra b..ssza el a fizetését.

2018. dec. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Mindegy az, csak legyen sok pénze.
2018. dec. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy téged nem boldogít a pénz, de rajtad kívül rengeteg olyan nő van aki elvárja, hogy legyen pénz bőven és persze azt is, hogy nagy része rá legyen elköltve.
2018. dec. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amennyire lehet kívülállóként tudni, én nézem, és az negatívum nekem, ha vki illegális módon szerezte meg, mások szisztematikus átverésével. Az, ha vki szerencsés volt, mert gazdag családba született, az nálam önmagában se nem pozitív, se nem negatív: ha emellett tudja a pénz értékét, jó a hozzáállása, az pozitív, ha nem, az negatív.

Amúgy nekem a vagyon sem fontos - exem kevesebbet keresett nálam, átlagfizu alatt. Nem a pénz, vagyon miatt szakítottunk. Azt becsültem benne, hogy tisztességesen dolgozik és nem herdálja a pénzt és nem akarja magát velem eltartatni.

2018. dec. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan nehéz manapság pénzes pasit fogni, igazán nem lehet aszerint is válogatni, hogy maga teremtette-e meg. El kell fogadni aki jön...
2018. dec. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyilván jobb, ha maga teremtette vagy képes növelni, de legalább szinten tartani. Az nem olyan szerencsés, ha költeni tudja, mert előbb-utóbb elfogy.

Ezt most általánosságban írtam, nem párkapcsolat szempontjából.

2018. dec. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A pénz nem boldogít."


Igaz. A szegénység viszont meg úgysem.

2018. dec. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A szegénység viszont meg úgysem."


Aranyközépútról hallottál már? Akinek van állandó munkája és képes jól beosztani a pénzt, az nem szegény és nem nélkülöz.

Na, erről csak ennyit.

2018. dec. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!