Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudok valamilyen formában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok valamilyen formában titkos üzenetet küldeni neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám van, hogy úgy kb egy hónapja találkoztam egy lánnyal akit kb 5 éve nem láttam. Nem volt köztünk semmi, de ahogy ő mondta és ahogy én éreztem meg volt köztünk a szikra. Ez a találka úgy két hónapja lehetett és az egész estét átbeszélgettük és úgy váltunk el, hogy még mind a ketten éreztük a szikrát. Egy hónapja rám írt, de nem válaszoltam neki, mert szeretném most meglepni karácsony alkalmából azzal, hogy írok neki, de nem szeretném, hogy elsőre rájöjjön arra, hogy én írok. Két hete felvettem a kapcsolatott az egyik barátnőjével akit én is ismerek, hogy világosítson fel abban, hogy hogy állunk a lányzóval. Ő elmondta, hogy nagyon szomorú volt amiért nem válaszoltam neki és azt hiszi, hogy el is felejtettem őt. Elmondtam a barátnőjének, hogy miért is nem írtam vissza neki aki először gonosznak nevezett, de azután mondta, hogy segít nekem abban, hogy igyekszik győzködni arról, hogy nem felejtettem el. Most szeretnék neki írni egy szép üzenetet karácsony alkalmából. De úgy, hogy elsőre ne jöjjön rá, hogy én vagyok. A számom megvan neki illetve ismerősök vagyunk facebookon. Hogyan oldjam meg? Viber, messengeren vagy hol lehet "névtelenül" írni valakinek?

2018. dec. 24. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Idióta vagy. Egyértelmű jelét adtad neki, hogy nem érdekel téged. És most az az ajándékod, hogy hajlandó vagy válaszolni neki...
2018. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Az tuti, hogy én offolnálak a g**ibe.

A csaj nem azt fogja gondolni, hogy azért nem írtál mert meglepetést akarsz neki szerezni, hanem azért mert szartál eddig a fejére vagy csajoztál de nem jött össze mással és most jó lesz ő neked is.

2018. dec. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

És mielőtt jönnél itt azzal a dumával, hogy bezzeg mi nők ezt megtehetjük, nem! Mi sem tehetjük ezt meg a férfiakkal!

Ez szemétség a javából. Hagyd békén a csajt. Nem fontos neked.

2018. dec. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kézzel írt névtelen levél a postalàdába
2018. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tényleg idióta vagy. Én tuti nem állnak veled szóba, hogy direkt nem válaszolsz egy hónapig.

Ja, vegyél egy sim kártyát. 500 Ft.

2018. dec. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Titkos üzenet a viberen?


Ez tuti nem tini kérdés? Mert felnőttként egyszerűen felhívnád a csajt, és mondanád neki, hogy hülyék voltatok, igyatok meg valamit.

2018. dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi történt? Ép nincs senki dugni és ő is jó lenne rá?

Ez igy nagyon beteges dolog. Olyan ovis játszmázás.

2018. dec. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
remelem, azota osszejott massal, akivel nem szikrazik, hanem langol:)
2018. dec. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!