Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek amikor csókolóznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek amikor csókolóznak mért csukják be a szemüket?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam. :'D Lesem mindig a pasimat, hogy beleéli e magát. xD


Amúgy azért szokták, mert teljesen átélik a helyzetet vagy valami ilyesmi. :D

2010. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

2 fő oka van, egyrészt a szem sérülékeny, és az ember önkéntelenül becsukja, ha valami nagyon közel kerül hozzá.

Másrészt úgy jobban lehet élvezni a dolgot, mert nem vonja el más a figyelmed.

2010. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés!

Szerintem mindenki magából indul ki.Ha szereted azt az embert akivel csókolózol, biztosan becsukod a szemed.Legalábbis én mindig becsukom:)

Csak szeretkezés közbe nem, mert az erotikus tud lenni..:)

2010. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert túl közel van a másik, és homályos a kép, a szem automatikusan korrigálni akar ami persze nem jön össze, és az fárasztó lenne hosszútávon. Egyszerűbb csukott szemmel.
2010. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert nem a külvilágot akarja kémlelni az ember közbe és figyelni, hogy mi történik körülötte, hanem teljesen beleélni magát a helyzetbe és ezt csak úgy lehet igazán, ha becsukod a szemed.
2010. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Próbáld ki a szexet is bekötött szemmel. Csak az érzékeidre tudsz majd hagyatkozni és sokkal nagyobbat fogsz élvezni is.
2010. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csukott szemmel könnyebb Chuck Norris-ra gondolni
2010. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Orálkulum ***** válasza:

Minek kössem be a szemem, nem egyszerűbb ha az ébresztőórát beledobom a csillárba? :D

Nem gondolnám, hogy a vizuális ingerek ne lennének legalább olyan fontosak, mint az egyéb érszékszervek által érzékelhetők. Az OK, hogy érzem, hogy benne vagyok a nőben, de szerintem Stevie Wonder sok mindent megadna, hogy a körítést is lássa :D

Egyébként az emberek azért csukják be a szemüket, hogy a másik ne lássa, hogy másra gondolnak. Én például mindig Wayne Roony-ra, pedig hetero férfi vagyok. Valahogy a Dawn kórosok mindig is a gyengéim voltak. :D

2010. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!