Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Inkább a hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Inkább a hasonló tulajdonságú lányokkal "kezdet" vagy az ellentétek vonzzák egymás elv érvényesült eddig gyakrabban? (lenn tovább)

Figyelt kérdés

Van egy srác, elég félénk, visszahúzodóbb inkább, nem túl kezdeményező

én meg izgága, nyugtalan, kaladvágyó és határozott típus vagyok

nem vagyok túl sok egy ilyen fiúnak?

nálatok hogy szokott lenni "zárkózottabb" srácok? a hasonlót keresitek vagy egy ennyire ellentétes személyiség a vonzóbb??

(csakis az igazat!)


2010. jún. 28. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Szedd fel. :D

Az én pasim is visszahúzódóbb volt. Énmeg olyan , mint Te.

Mai napig mondják a barátai, hogy én szedtem fel Őt.

De ezen csak nevetünk, és szeretjük egymást.

Ellentétek vonzzák egymást, egy próbát meg simán megér, nekem bejött;)

Szóval mindent bele. sok boldogságot. pussz

17/L

2010. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sztem nem jo...mi is ugy voltunk. tobb mint 2 eve jarunk,de nem jo a kapcsolatunk,szakitani keszulok. te mindig mennel erre-arra, baratokkal stb. o meg allandoan mindent csak kettesben akar csinalni.ha nem onzo tipus,akkor van meg esely.....
2010. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem jó ha nagyon különbözőnek, ha kezdetben meg is vagytok hamar kellemetlenné fog válni és megbánjátok.
2010. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!