Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már hűtlen? Ha igen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már hűtlen? Ha igen a párodat hogy békítetted ki hogy soha ne hozza fel a témát?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Én már sajnos voltam hűtlen, de szerintem lehetetlen úgy kibékíteni,hogy ne hozza fel.Nekem már lassan fél éve vége is lett annak a kapcsolatomnak,de minden veszekedésnél az volt,hogy te csaltál meg nem én téged...

Sajna,ez van

2010. jún. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
KORT/NEMET
2010. jún. 28. 12:13
 3/10 anonim ***** válasza:
nem lehet békíteni, ha egyszer megcsaltak/csaltál vkit az soha nem lesz a régi...
2010. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem békítettem, stakítottam.
2010. jún. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok 20/L
2010. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hűtlenségkor örökre eltűnik a bizalom, az pedig ha hiányzik, akkor nemis igazi egy párkapcsolat.
2010. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nálunk is volt már hűtlenség, nem törvényszerű hogy eltűnik a bizsalom, sőt ha bevallod neki, akkor ha túlléptek rajta még erősödhet is

nálunk is előfordult m ár, mégis tok okés a kapcsoaltom

2010. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Békíteni? utána már veszett a kapcsolat ha megtudja... okosan kell csinálni hogy soha ne jöjjön rá... 20/F
2010. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Beatrix17 ***** válasza:
26/l Voltam hűtlen.De egy életre megbántam,látva,mennyire tönkre ment a párom!Ezt nem lehet feldolgozni,megbocsájtani-ha tényleg szerelmes a megcsalt fél...
2010. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha én igazán szerettem valakit, soha nem csaltam meg - ez volt 13 év idö is..aztán, ha már éreztem, hogy nem megy - ez 2-3 hónap is volt, még akkor se csaltam meg!Több nekifutást próbáltam, mig azt nem mondtam. hagyjuk abba, ha nem megy..és csak utána kerestem mást.

Másik alkalomnál - ez néhány hónap volt - nem volt szerelem- ott hagytam - és kezdtem mással. Ha nem volt állandó barátnöm, akkor volt egyszerre több is - de azt nem veszem megcsalásnak.De volt úgy is, hogy én szerettem a lányt-és nem csaltam meg - ö viszont engem többször is. Nem "adtam vissza" neki, de a szerelem nem lehet egyoldalú..Ha egy lány elvárja a pasijától, hogy öszinte legyen, ne csalja meg, öérte legyen, akkor EZ forditva is igy van!!

Laci

2010. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!