Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a pasitok munkaproblémák miatt nem lenne kedves veletek?

Figyelt kérdés
a barátomnak munkahelyi illetve az albérletével problémái vannak. ezt mind megértem és türelmes vagyok vele, de kb 2 hete ez megy hogy mióta vannak ezek a gondok alig beszél velem, annyit válaszol mindenre hogy igen vagy nem vagy oké, veszekszik velem ha merem neki mondani hogy hiányzik a törődése. ez nem az első alkalom, akárhányszor van valami baja hűvös lesz velem, és ha ezen kiakadok elkezdi felsorolni hogy amúgy velem is vannak problémái. amikor jó kedve van akkor persze semmi baja velem. mindig mellette vagyok, próbálok beszélni vele, segíteni ha tudok, csak annyit vártam volna cserébe hogy legalább érezzem hogy a barátom, nem egy idegennel beszélek, mert ha rosszkedvű akkor úgy kezel mintha nem ismerne. elegem van nagyon
2018. dec. 26. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos szintig "természetes". De azért tudni kell elválasztani a kettőt. Nálunk is voltak mindkettőnknél olyan időszakok, amikor állandóan idegeskedtünk a munka miatt. Főleg rám jellemző, mert több cégnek is dolgozom, és amikor mindegyiknél gondok vannak azt nehezen viselem. De a páromhoz ilyenkor megnyugvásért fordulok. Megnyugtat, hogy ha minden más szar, a kapcsolatunk akkor is rendben van és ő szeret. Ha csak az egyikőnk ideges akkor soha nincs ebből probléma. Ha mindkettőnknek rossz időszaka van akkor kicsit nehezebb megnyugtatni meg tolerálni a másikat. De ha esetleg ingerültebben szólunk a másikhoz vagy vitázunk (bár ez nagyon ritka) akkor mindig észrevesszük magunkat és bocsánatot kérünk.

Neked azt tudom tanácsolni, hogy b-szogatás helyett inkább inkább csak csendben legyél ott neki. Mikor ideges az ember valóban nem hiányzik neki, hogy valaki még cseszegesse is miatta. Egyszerűen csak fogadd el, hogy most éppen ilyen kedve van, és ne idegesítsd fel még jobban. Mindkettőtök hozzáállásával vannak gondok. Én soha nem haragszom a páromra ha rossz napja van vagy ingerültebb. Ettől függetlenül is tudom, hogy szeret és rendben vagyunk. Csak most éppen nincs jól.

2018. dec. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy valamire való felnőtt ember ne a hozzá közel álló embereken vezesse le azt, amit mondjuk a munkahelyén kéne.

Ha ez így megy tovább, szerintem jobban jársz, ha otthagyod ezt a fajankót. Mi lesz, ha valami tényleg komoly konfliktusba kerül? Megver? Vagy simán csak porig aláz? De persze bújjunk amögé, hogy jaj, nehéz időszakom van...

Tudod, az ember igazi énje nem akkor mutatkozik meg, amikor minden tökéletes.

2018. dec. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én türelmes vagyok vele esküszöm, nem tudjátok elképzelni mennyit tűrtem 1 év alatt. de amikor 2 hete azt érzem hogy ha nem szólok hozzá akkor ha rajta múlik nem beszélünk egyáltalán, na azt már had ne tűrjem el a rohadt problémái miatt. ha nekem bajom van, inkább alig várom hogy vele legyek hogy megnyugtasson, és sztem ez a normális
2018. dec. 26. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

"nem tudjátok elképzelni mennyit tűrtem 1 év alatt"


"na azt már had ne tűrjem el"


És ki a fene kötelez rá, hogy eltűrd. Ha számodra terhes ez a kapcsolat, akkor lépj ki belőle. Senki nem kötelez a mártírkodásra.

2018. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!