Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hagyod magad megcsikizni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hagyod magad megcsikizni a párodnak?

Figyelt kérdés
2018. dec. 26. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs párom, de ha lenne se hagynám. Utálom a csikizést.
2018. dec. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem hagynám, mert gyerekes dolog.
2018. dec. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs parom, de nekem mindegy lenne. Nem vagyok csiklandos.
2018. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagy bánatára nem hagyom. Nem szeretem, ha csikiznek, nekem ez kifejezetten kellemetlen élmény, még ha nevetek is közben. Általában egyébként reflexből ütök-rúgok, és volt már, hogy erősebben orrbavágtam véletlenül ("véletlenül"), azóta már nem erőlteti, de sajnos néha még bepróbálkozik ezzel. Szerinte vicces. Szerintem meg egyfajta kínzás. Gyerekként is gyűlöltem egyébként.
2018. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

Felnőttek vagyunk.

Ő nem csikiz, de nem is hagynám

2018. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magyarázza el valaki, hogy ez miért gyerekes dolog. Gyerek korban más volt a hatása. Felnőttek között ez már inkább ismerkedés, erotika, kapcsolat építés, sőt szexuális tevékenység. Talán az a gyermeteg, aki ezt annak tartja!
2022. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!