Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyen, ha egy fiatal nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen, ha egy fiatal nőnek nem peckesek a mellei?

Figyelt kérdés

Tehát nem lógnak, és nem a padlót nézik, de nem is ilyen kis tökéletesek mint pl:

[link]


Hanem ilyesmi:

[link]


Sajnos ezen nem lehet sem sporttal, sem megelőzéssel segíteni, bizonyos méret felett (az enyém konkrétan F kosaras, nem vagyok túlsúlyos) a 90%-nak ez a sorsa idővel. Ill nekem már sajnos ahogy nőtt, ilyen lett, B kosárig (kb 12 éves kor) volt csak pici feszes.


Ez tényleg olyan dolog, amit szégyellni kéne?


(melltartóban-nem pushup persze-, ruhában nem látszik.


2018. dec. 26. 17:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%
Nincs ezen semmi szégyellnivaló, gyönyörűek lehetnek a melleid! Én biztos imádnám őket. :) F
2018. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%
A testét senkinek sem kell szégyellni! Nálad ez genetika, szóval csak elfogadni tudod. Egyébként bizonyos szintű lógás minden nőnél előfordul, meg a kor is hozza magával. Ne aggódj a melled miatt, mert teljesen rendben van!
2018. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%

Minek szégyelled... nem photoshoppal alkottak.

Van néhány szerencsés akinek "peckes", de a legtöbbeknek nem, de ez mindenből így van.

2018. dec. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%

Nekem sajnos ugyan olyan mint az első kepen.. kicsi .. gyulolom is mert nem érzem magam tőle nőiesnek hiába “peckes” sokra nem megyek vele

Én örülnek neki ha lenne olyan nagy mellem mint a második kepen

Nem olyan lapos kis mellu lennék mint az első kepen

Szerintem nem gaz ha nem “peckes”

N24

2018. dec. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%

Együtt érzek veled, nekem DD kosár kell, melltartót is nehezen találok rá... Ilyen az én mellem formája is.

Megbarátkoztam vele, plasztikai sebészhez biztos nem megyek, mert szeretem, hogy természetes.

Úgyhogy nyugi, szerintem egyáltalán nem szégyen, a tiéd, természetes, szeresd! :)

2018. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%

Persze, fiatalon a fiúk csúfolnak meg megszólnak miatta.

Engem az tett helyre, amikor az ismerőseim szép, divatos melleit elkezdték műtögetni, meg leműteni. Legyen egészséges, ez a legfontosabb. Az idióta kritizálók meg vigyázzanak a saját szerveikre, ne veszítsék el őket idő előtt.

2018. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
13%
Na igen, ezek olyan nagy problémák, hogy kitör végette a harmadik világháború.
2018. dec. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ezen ne aggódj, melltartóban mindenkinek tökéletes a cicije. Az enyém sem tökéletes, sőt. De sosem érdekelt. Akinek nem tetszik az keressen más nőt.
2018. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is ilyen. És minden nagyobb mellu nőnek is kb. Nyugi. ;)


És minden férfi tudja is milyen egy igazi nagy mell, aki látott már melleket élőben. ( egyébként régen én is depis voltam miatta, nehéz volt megszoknom. Annyira, hogy Én be is jelentkeztem plasztikai sebészhez... ott helyben döntöttem mellettük. A döntés szabadságában megszerettem a mellleimet, tudom hülyén hangzik.)

A párom is imádja. És sok férfi is, persze mások meg a kicsiket szeretik, van akinek meg tok mindegy. Az ertelemsebbje amúgy sem mell alapján választ párt.


Szeresd őket és fogadd el magad, nincs veled gáz, ez a természetes nekem elhiheted. És ha te is úgy viselkedsz hogy szereted őket, nem pedig szégyelled, a férfinek is így leszel vonzóbb!

N

2018. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem. Az a szégyen, ha buta.
2018. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!