Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúnak kell először a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúnak kell először a lányt bemutatnia a szüleinek vagy a lánynak a fiút? Vagy ez teljesen mindegy?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja vagyunk együtt lassan illene bemutatnunk egymást a másik szüleinek. De fogalmam sincs, hogy ezt hogyan kéne csinálni. Az előző kapcsolatomnál ilyen probléma nem volt, mert a szüleink eleve barátok voltak, hamarabb ismerték egymást mint ahogy mi megszülettünk. Ti hogy csinálnátok? 20L

2018. dec. 26. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek az ilyen kötelezettségekben meg idejétmúlt elvárásokban. Majd ha egyszer úgy alakul, hogy jön hozzám akkor be lesz mutatva. Hogy erről kinek a szülei mit gondolnak kicsit sem érdekel.
2018. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen mindegy melyikőtök szüleivel kezdtek.

32/f

2018. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

A barátom külföldi, a szülei külföldön élnek, és pont úgy alakult, hogy jöttek Magyarországra, amikor még alig egy hete voltunk együtt. Ő meg már egyből megkért, hogy menjek ki vele a reptérre, meg közös vacsora is volt annak ellenére, hogy én még nem sok mindent tudok erről a kultúráról, a nyelvet sem beszélem. Szóval ez nekem elég gyors volt, de mindenre van megoldás. Ő még nem találkozott az én szüleimmel, de ugyanazt tervezem, mint az exemnél, egy hétvégén áthívom, amikor normálisan rá tudunk készülni, és együtt fogunk ebédelni. Fotón persze látták már, meg elmondtam róla a fontosabb dolgokat, gondolom ez nálatok is megvan. Amúgy meg kíváncsiak rá a szüleim, úgyhogy teljesen mindegy, hogy az ő rokonai mikor jöttek volna, ez már akkor is tervbe lenne véve.


23/L

2018. dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindgy ki mutatja be előbb vagy hogy történik. Mondjuk én meg soha senkit nem mutattam be a szüleimnek és kerültem az ilyen helyezeteket . (Eddig 2 kapcsolatom volt )

Soha nem éreztem szükségét ezeknek a dolgoknak.

N24

2018. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ma mar nincs ennek jelentosege. A regebbi idokben az volt a szokas, hogy a fiu a kapcsolat legelejen bemutatkozott a lany szuleinek, hiszen a szuloknek tudniuk kellett, hogy kifele-mifele ferfi kerulgeti, kisergeti a lanyukat.A fiuk viszont csak azt a lanyt mutattak be otthon, akivel komoly terveik voltak.
2018. dec. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!