Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, számít egy nő öltözkö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, számít egy nő öltözködése?

Figyelt kérdés

Most konkrétan arra gondolok, számít-e, honnan öltözik, mennyit költ.


Ha mondjuk egy nyári, városban sétálós, fagyizós, Duna-partot bejárós randira így öltözne fel, mennyire lenne zavaró?


[link]

[link]


Ha mondjuk a cipő sem Converse, hanem látod, hogy csak kínais...


2018. dec. 26. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

A honnan öltözödik az nem érdekel, én se vagyok nagy márka rajogó, ha 3 ugyanolyan darabot tudok megvenni, nem márkásból, ha kényelmes akkor nem számít.


az első linkelt öltözék számomra visszataszító én inkább nem mennék sehova ilyen színekkel meg mit tom én, a második viszont nagyon rendben van. 21f

2018. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Az elsőt nekem nem nyitja meg sajnos. A ruha teljesen rendben van, mondjuk nyáron a szandált jobban el tudnám képzelni hozzá.

32/f

2018. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Ez miért lenne zavaró?
2018. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Ez lemaradt. Mindegy mennyibe kerül a ruhája.

32/f

2018. dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Tökmindegy, hogy honnan meg mennyiért. Nem érdekel. Csak ne nézzen ki hülyén.
2018. dec. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
A vetkőzése fontosabb!
2018. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha megüti az átlagos öltözési szintet, akkor okés a téma.
2018. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
28%
Haha, mik ezek a vicces jelmezek? Ezeket minimum kiröhögöm.
2018. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem tőlem várja el hogy megvegyem neki,akkor nem számít honnan öltözködik.Turiból is lehet normálisan,nőiesen öltözködni.Amit a képen láttam hááát elég olyan ...
2018. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A márkákkal sosem szoktam törődni, stílusilag pedig pont, hogy jobban szeretem, ha egy lány lazább, sportosabb stílusú, mintha mindig csiricsáré, csajos cuccokban flangál. Jobban értékelem például, ha lazán, pólóban és kockás férfiingben flangál egy nő, annál mintha erőltetetten kicsípné magát.
2018. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!