Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megtörjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megtörjem a férfiakkal a beteljesületlen kapcsolódásokat? 33 N

Figyelt kérdés

Most ott tartok, hogy végkimerülésig elfogytak az energiáim és a hitem a párkapcsolatban.

Bezárult a kör.

Tudományosan ki tudom elemezni, hogy mik állnak a háttérben, mik az okok amiért valós síkon nem teljesültek be a kapcsolataim. Sokat foglalkoztam személyiségfejlesztéssel, körüljártam visszavezetve generációkra(szüleim, nagyszülők)..15 év alatt.


Szüleim alacsonyabb érzelmi szinten tudtak szeretni, aláztak, kritizáltak..bizalom és biztonságérzet nem alakult ki megfelelően..röviden ennyi.

De a fájdalmaktól, szenvedésektől nem ment meg egyáltalán sajnos a rálátás az okokra..


1.Gimis szerelmem. Voltak érzéseim irányába, neki is bejöttem mint kiderült. Értékrend eléggé más volt..nem lett belőle semmi végül. Elégettem magamban az érzéseimet.Rossz volt.

2. Többgyerekes férfi válófélben szeretőkkel. Valahogy hatott rám, szenvedély alakult ki irányába, de emberileg nem tudtam elfogadni. Nagyon meg akart kapni, de jó döntés volt, hogy kibírtam és nem jöttem vele össze. Nem volt kedvem beállni a sorba. Az egy más kérdés miért hatott rám ennyire, erről nem tehettem, csak nehéz volt...

3. Egy srác akit nagyon közel éreztem magamhoz lelkileg, akkoriban megszerettem ..de lecsúszott és drogozott is ..el kellett küldenem..nehezebb volt elküldeni mint nem..

Elfogytam már ekkorra teljesen lelkileg energetikailag..

4.Egy férfi aki nagyon félt az elköteleződéstől, szeretettől intimitástól..de egy értékes valaki, igényes, jópasi...éreztem iránta többet és vonzott is..

én is hasonlóktól féltem..így oldottunk egymáson..de eltűnt hónapokra aztán megjelent..most is rámírt egyébként fél év után..

5.Legmélyebb lelki kapcsolódásom, és a vonzalom is nagyon erős volt. Erősebb mint az előző férfinál, férfiasabb jelenség.

A múlt tapasztalásai miatt már féltem tőle mert éreztem hogy hatással van rám érzelmileg is már az elején.

Elején hívott egy-két helyre, de menekültem tőle, mert nem tudtam már hova tenni először így hogy korábban volt olyan szenvedély az életemben aki csak gerjedelem és szexuális vonzalom volt és emberileg meg egy 0. Meg ő is inkább testileg közelített..Nehéz leírni, hogy mi zajlott..a végén 2 nővel összejött..kimondhatatlanul fájt..


Szóval nem tudom hogyan tovább.Lemerültem és nem sok esélyt látok párkapcsolatra ilyen előélettel.

Szakember kéne..de nehéz jó pszichológust találni. Voltam annak idején egy párnál, barátnőim is..ált. ítélkeztek és nem tudtak olyan szinten segíteni..tisztelet a kivételnek..


Csak szexre is gondoltam, de rá kell jönnöm újból és újból, hogy nem való nekem, mert zavarna ha akivel lefekszem mással is összejönne..illetve vannak szintek, és ha csak egészségügyi szex van az soha nem lehet olyan jó mintha nem csak ürítés..szerintem, de lehet tévedek..

nem éreztem erre késztetést.


mi lehet a megoldás?


2018. dec. 26. 19:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
19%

Én ugyanígy le tudom írni a nőket, de nem adom fel...

Tarts ki, majd csak jön az igazi!

42f.

2018. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
0%

Beszélgetnetek kéne ezzel a kérdezővel


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2018. dec. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást:)

bár nem tudom létezik-e ilyen, hogy igazi..talán lehetőségek vannak bizonyos férfiaknál. Amit hogyan lehet vajon befolyásolni nekem, hogy legyen lehetőségem..ez érdekes kérdés..

2018. dec. 26. 19:40
 4/36 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj, hogy a te fejedben is az él, hogy a szerelem fàj. És ezt a fájdalmat keresed. Neked ezt jelenti egy kapcsolat, hogy őrlődsz, szenvedsz, titkolózol, megmented, lehúz, sírtok, veszekedtek, stb.

Ezért félsz az érzelmektől. Viszont aki nem váltja ki belőled ezt a szélsőséges szenvedélyt, az nem érdekel. Te sose leszel boldog egy olyan kapcsolatban, ahol nyugalom és harmónia van, mert ez neked langyos és unalmas. Első dolgod lenne belekeveredni egy szeretői viszonyba, hogy kellő intenzitással tudj szenvedni, és heves, szélsőséges érzéseket élhess át.

2018. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
24%

Pancsolsz a jobbnál jobb pasikák tengerében, gondolom ezek kizárólag azok a bikák, akik neked jöttek be, s nem azok, akiknek összesen valaha te jöttél be, közben picsogsz, sírsz, potyogtatod a krokodilkönnyeidet, hogy milyen szar már neked. Elárulom, sok szerencsétlen srác még 30-on túl is szűz, egy nő sem engedte őket közel magukhoz nevetséges indokokat állítva, te meg lazán dobálózol egészséges szex, egészségügyi szex, ürítés, és ezekhez hasonló tapasztalatokkal. Konzekvencia? Egy magadfajta "lúzer" nő is akkor és ott és azzal dughat, amikor, ahol és akivel épp kedve tartja.

Óóó, te szegény, most nagyon sok férfi fog téged őszintén, szívből sajnálni. Ja, nem.

2018. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell befolyásolni, úgy lesz jó, ahogy van! Azért lesz az igazi...
2018. dec. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
81%

Összefoglalnám annak aki nem akarja elolvasni ezt a borzalmas írást:


Tudományosan kielemzezte... fejlesztette a személyiségét... körüljárta, visszavezette generációkra...


és ezek után az első utcai tapló akivel találkozott annak mindig odaadta magát

2018. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
0%
Kiegyezhetünk, szeretkezünk, de nem jövök össze mással és nem is fekszem le mással, cserébe nem kell elkötelezned sem magad. na jó így?
2018. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Ha nem volt egyértelmű, nem feküdtem le egyik férfivel sem. Ez a kérdésem lényege, hogy a beteljesületlen kapcsolódásaimat hogyan törjem meg.
2018. dec. 26. 19:58
 10/36 anonim ***** válasza:
0%

Ne ragaszkodj mindenképp ahhoz, hogy párkapcsolatod alakuljon ki. Amikor teljesen rágörcsölve szeretnéd, hogy legyen, akkor pont az ellenkezőjét éred el.


Ne add fel, de ne ragaszkodva erőltetve próbáld ezt az egészet elérni.

Nekem is elfogyott az energiám, és nekem sincs mindent előröl kezdeni, de sajnos más opció nincs.

2018. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!