Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22-23 évesen szűz srác, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22-23 évesen szűz srác, de nagyon vágyom rá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem rég megismerkedtem egy fiúval, aki tökéletes nekem és fogalmam sincs eddig hogy nem történt meg vele. Félek hogy túl hamar akarom, bár a férfiaknál nincs akkora súlya az elsőnek talán.

2018. dec. 26. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a pasiknál nem olyan ez, mint a nőknél. Ha amúgy szimpatikus, emiatt ne aggódj, esetleg finoman kérdezz rá, miért alakult ez így neki - lehet, simán csak félénkebb, nem volt önbizalma. Ami fontos, ha szexre kerül a sor, ne kezeld fogyatékosként, engedd, hogy férfi legyen, irányítson, ha akar (közben persze mondhatod neki, hogy neked mi esik jól), aztán majd kialakul.


26N

2018. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom, hogy nálunk semmi jelentősége az első alkalomnak. Én nem is emlékszem rá, de nem is érdekel.


Valószínűleg visszahúzódó a barátod, ezért nem volt még semmi szexben része.

Szerintem ne forszírozd, ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget. Szexnél engedd hogy irányítson és a végén hitesd el vele hogy mekkora állat volt :D Ez önbizalmat ad neki, ami nagyon fontos egy késői szűz fiúnak.

2018. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagy jelentősége van, de nekünk nem fáj és nem is parázzuk annyira túl. Hamar el fog sülni, de ne hagyd agyalni azon, hogy elcseszte, nem cseszte, húzzatok rá még pár kört, irányítsd ha kell, jó lesz az. És természetesen védekezzetek.

32/f

2018. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van akinek fontos az első, van akinek nem. Egyén függő, nem nem.

Az, hogy így alakult neki, nem jelwnt semmit. Oké, hogy a "megszokott" az, ha 15 körül elvesztik, de nem mindenki ekkora lyukhajhász. Ismerd meg. Lehet komoly kapcsolatot akar s úgy akar szexelni, ez is lehet egy ok, amiért szűz. Mindenki maga dönti el, mikor, kivel s hogyan teszi. Ne akadj fenn rajta, ahogyan már írták, ne tekintsd ezt úgy, mint valami negatív tulajdonságot. Nőknél is vannak, akik megválogatják kikkel fekszenek le s ha nincs erre alkalmas partner akkor várnak. Férfiaknál is vannak érzelmesebbek, ez szerintem becsülendő, nem pedig lenézendő. Ismerkedjetek s majd alakul.

2018. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább örülne, hogy végre meglépheti ezt valakivel. :D Az meg tényleg alkati kérdés, hogy kinek fontos és kinek nem, az érzelmesebbeknek biztosan, és esélyes, hogy ő közéjük tartozik, ha te magad is úgy látod, hogy nincs vele az égvilágon semmi gáz. Én a helyedben megkérdezném, hogy hányadán álltok, és szeretné-e záros határidőn belül megejteni.
2018. dec. 27. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!