Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy deríthetném ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deríthetném ki, hogy csak mindenkivel kedves, vagy tetszem neki?

Figyelt kérdés
2018. dec. 26. 22:05
 1/6 anonim válasza:
100%
Beszélgess vele. És utána leszűrhető a tapasztalatokból.
2018. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a mindenkivel kedves vagyok típusú lány lennék. Hidd el, ha valaki érdekel, az azért meglátszik! Nem mindegy, hogy valakivel kedves vagy, vagy időt szakítasz rá, érdeklődsz, meghallgatod, keresed, közös programra mész. Ezek túlmutatnak a kedvességen, jeleznek valamit :)
2018. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A mindenkivel kedves emberek tulajdonképpen pusztán csak az illemet követik, semmi extra. Csak észre tudod már venni, ha valaki nem egy "begyakorolt", a társadalmi normáknak görcsösen megfelelni akaró szerepet követ, hanem kitüntetett figyelemmel, vonzalommal viseltet irántad...
2018. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Én mindenkivel kedves típusú lány vagyok, és aki “úgy” érdekel azzal 2 féle képpen szoktam viselkedni. Hogy melyik az függ az érdeklődésem fokról is és a másik személyiségéről is.


Vagy pont vele vagyok visszafogottabb mint eg max szerény, csendes kislány és csak mosolygok rá csendben, vagy tő mondatokban kommunikálunk, mikozben mindenki mással lazán elröhögök, elbeszélgetek ott. ( sajnos ekkor érdekel leginkább a másik)


Vagy pedig egy picit másképp vagyok vele kedves mint a többi emberrel hogy le tudja szúrni hogy érdekel. Ilyenkor már a nézése is árulkodó, gyakoriak a mély szemkontaktusok, esetleg véletlen erintesek. Plusz keresem a tarsagat és igyekszem a közelében lenni.


Érzi azt az ember általában. :)

2018. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy mindenkivel kedves, még bejöhetsz neki.

Ha tetszel neki, akkor veled kalcsolatban érdeklődőbb, kitünretett figyelemben részesít.

2018. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszel, akkor elhív randizni, vagy elfogadja a te randi meghívásod.
2019. jan. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!