Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ha a pasim meghara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a pasim megharagszik ha nem tudom megoldani a problémáját?

Figyelt kérdés
távkapcsolatban vagyunk jelenleg, nem tudja fizetni az albérletét és azt akarja hogy küldjek neki pénzt és segítsek. küldenék is, csak nem tudok. előre félek mert tudom hogy ha el kell hagynia az albérletét meg fog sértődni rám, de úgy vagyok vele, hogy ha ezért elhagy vagy összeveszik velem akkor menjen is.
2018. dec. 27. 10:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

:D :D :D


Úristen, de szánalmas. Menjen el dolgozni, vagy kérjen a szüleitől.


Eszed ágában se legyen neki pénzt küldeni.


Miért nincs neki pénze? Mire költi?

2018. dec. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
És szülők? Költözzön haza. Ezt nem várhatja el tőled.
2018. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a szituáció ... velem is volt már ilyen

Az exem engem okolt mindenért mert érzelmek alapján változtatta a munkahelyet leszarta hogy fizeti ki az albérletet ( meg hogy a ferfiak nem erzelembol döntenek vicc) rengetegszer mondtam neki ne lépjen ki maradjon legalább addig amíg nem talál jobb biztosabb melot. De nem hallgatott ram soha. Persze utána engem okolt h nem tudja fizetni az albérletet és nem tetszett neki ha elmondtam a vekemenyem hogy nem rá keresek magamat is el kell tartanom. Ki készített az állandó vádaskodásaval. Nem tudott egy épeszű racionális döntést hozni. Ki az a hülye aki azért lép ki mert megsértik a lelki világát vagy rabeszi egy olyan nő a kilépésre akit ki rúgtak hogy sokkal kedvenc lesz a fizetés stb akkor is mkndtam h matadjon nézze meg de akkor is én voltam a szar a rossz. Nem lehet vele együtt dolgozni a hatalmas egoja miatt

Mert neki senki ne dirigaljon stb. Nem fogja fel hogy sajnos amíg ő a beosztott addig ez van. Majd ha fonok lesz (ami soha nem lesz) dirigálhat

Ebből lett elegem és szakitottam. Engem senki ne okoljon a gyerekes szar érzelmi döntései miatt.

N24

2018. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
*sokkal kevesebb fizetés lesz
2018. dec. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha így állnak a dolgok, akkor lehet időszerű a szakítás. Nem a pénz miatt - mert bárki kerülhet szorult helyzetbe -, hanem mert elvárja tőled és még meg is sértődik.
2018. dec. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Volt ilyen pasim,ha nem is kért pénzt,de elvárta hogy segítsek neki megoldani gondokat.Még meg se nagyon köszönte.Kár volt vele szóba állnom.Persze te tudod milyen a viszonyotok.Ha ő is kisegít téged amikor kell akkor nincs gond.Kérdés az is miért nem tudja fizetni?
2018. dec. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne küldj neki. Minden hónapban ezt fogja játszani?

Mióta ismered egyáltalán?

2018. dec. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 acelsziv ***** válasza:
80%
7, 8. Azért vagy lepontozva, mert egy vinnyogó, vértelen békaporonty vagy és nem pasi, mégis annak hiszed magad.
2018. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
"Éveket, sőt több mint 10 évet pazaroltam el eddig azzal, hogy azon agyaltam, nen felelek meg a nők igényeinek, esélyem sincs egyiknél sem. Erre kiderül, hogy az ilyen "főnyereményeknek" is lehet kapcsolata, mint a kérdező párja. Ja, megvan! Biztos, jóképű, én nem vagyok az sajnos, tehát megint oda lyukadtunk ki, hogy nincs esélyem." Ja mert férfiak nem tartanak ki és dőlnek be Vajna Timi féle nőknek :DDD Egyszerűen nem hiszem el, hogy más nyomorát-a kérdezőét-arra használod fel, hogy magadat sajnáltassad. Erre már nincsenek szavak.
2018. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Kinek kellene Vajna Timike? A legkissebb faluban 100 m-en belül találni nála 10-szer jobbat, még úgy is, ha Timike ki van vakolva, a másik csajon meg egy gramm smink nincs. Vajna Timi? Ne nevettes! :) Varga Izabella, vagy Salma Hayek fiatalabb korában, na azok nők, de Timi...
2018. dec. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!